Tým trenéra Ladislava Šacha zavítal do známého prostředí. V minulosti zde jeho svěřenci již soustředění absolvovali a vzhledem k zázemí a kvalitním tréninkovým podmínkám se do Sušice rádi vracejí. „Opět nás čekalo pěkné prostředí na trénování, kterého jsme maximálně využili. Zároveň se nám vydařilo počasí, a tak panovala spokojenost. Hráči měli k dispozici umělou trávu, posilovnu a možnost využít bazén, vířivku a saunu,“ pochvaloval si tým podmínky v Sušici.

Přípravný kemp proběhl bez problému a splnil všechna očekávání. „Hráči odtrénovali všechny jednotky a pozitivum bylo, že se nám nikdo nezranil. Obrovskou pochvalu zaslouží personál hotelu, ve kterém jsme byli ubytováni, protože jsme se tam cítili jako doma. Po všech stránkách bylo o nás vzorně pečováno,“ zhodnotili spokojen soustředění sedlčanští trenéři.

DEVĚT GÓLŮ NA ZÁVĚR

Došlo také na přípravné utkání proti TJ Sušice. Účastníkovi krajského přeboru, který v minulé sezoně sestoupil z divize, v něm sedlčanští hráči nasázeli devět branek.
Utkání bylo od začátku v režii divizního celku. Zářil především útočník Haas, který ještě před pauzou zkompletoval hattrick. Hlavně jeho zásluhou a brance Hofmana tak v poločase vedli fotbalisté z „města hermelínů“ 4:0.
Kanonáda pokračovala i po obrátce. Do střelecké listiny se postupně zapsali Kdolský, Hájek, Vystyd, Otradovec a skóre na konečných 0:9 pečetil Krůta.
Tatran si tak s chutí zastřílel a získal sebevědomí před další fází přípravy.

TJ Sušice – Tatran Sedlčany 0:9 (0:4)

Branky: Haas 3, Hofman, Kdolský, Hájek,Vystyd, Otradovec, Krůta.

Sedlčany: Glogar (Hrůša) – Hofman, Vystyd, Brotánek, Repetný, Hájek, Kvěch, Kdolský, Sirotek, Haas, Krůta Střídali: J.Dvořák, Všetečka, Otradovec.