Sedlčany vstoupily do utkání výborně a už v 8. minutě se po brance Hájka ujaly vedení. Vstřelená branka hostující hráče ještě více nabudila a v celém prvním poločase byla hra v jejich režii. Na domácí branku se valila sedlčanská útočná lavina a šance střídala šanci. Především trojice Kdolský, Dvořák a Němec si ale vylámala zuby na domácím brankáři a tak byl ve skóre stále jednobrankový rozdíl. „Od počátečního hvizdu rozhodčího jsme byli lepším mužstvem. Poločasový výsledek ovšem neodpovídal dění na hřišti. Mělo to být 0:4, ale opět jsme neproměňovali stoprocentní příležitosti,“ myslí si sedlčanský kouč Ladislav Šach.

Neproměněných šancí mohli hosté litovat hned v úvodu druhé půle. Po chybě ve středu hřiště, se v 57. minutě, před Vančátem zjevil Tauber a vyrovnal. „Soupeř byl díky naší špatné koncovce stále ve hře. Do druhého poločasu jsme navíc vstoupili vlažně a domácí začali zlobit. Nakonec vše vyústilo ve vyrovnávací gól,“ řekl Šach.

O chvíli později mohlo být ještě hůře, ale Vančát se tentokrát proti hlavičce Wagnera blýskl a podržel svůj tým. Českému Krumlovu postupem času docházely síly a Sedlčany opět přebíraly otěže střetnutí do svých rukou. Vše vyvrcholilo v poslední desetiminutovce, kdy vítězná branka visela ve vzduchu. Rozhodnutí nakonec přinesla 88. minuta, kdy protrhl střeleckou smůlu hostů Kvěch a zařídil svému týmu cenné a především zasloužené tři body. „Pochvalu zaslouží celé mužstvo, protože zápas dotáhlo do vítězného konce. Ovšem i předvedená hra, především v prvním poločase, byla velmi dobrá. Bohužel, až na to zakončení,“ zakončil hodnocení Ladislav Šach.

Český Krumlov – Tatran Sedlčany 1:2 (0:1). Branky: Hájek, Kvěch – Tauber. Taran Sedlčany: Vančát, Repetný (87. Hofman), Vystyd, P. Lípa, Kdolský, Kvěch (87. V. Lípa), Dvořák, Hájek (67. Krůta), Haas, Němec.