Tatran byl od začátku zápasu aktivnější a vytvářel si šance, jenže Krůta, Václav Lípa ani Soldát své úvodní příležitosti nevyužili. Branka přišla až v 18. minutě a opět u toho byla dvojice Lípa – Krůta. Prvně jmenovaný vyhrál důležitý hlavičkový souboj, posunul míč domácímu útočníkovi, který otevřel gólový účet a zároveň stanovil poločasové skóre.

Po změně stran navíc domácí svůj náskok navýšili, když se prosadil Hájek a schylovalo se tak k překvapení. Sedlčanští hráči měli i další možnosti, ale aktivní Lípa se neprosadil a druhý zásah Hájka nebyl uznán pro ofsajd.

Štechovice následně přebraly iniciativu a dvěma góly v rozmezí 78. – 81. minuty srovnaly stav. V poslední minutě se ještě do velké šance dostával Pavel Lípa, ale hostující obránce dokázal jeho snahu v poslední chvíli zastavit a na výsledku se tak už nic nezměnilo.

„Po většinu duelu jsme byli lepší. Obraz hry se hodně změnil kolem 70. minuty, kdy ze hřiště odešli oba naši středoví hráči. Hosté začali diktovat tempo a vytvářet si dobré příležitosti. Za předvedenou hru však chválím celé mužstvo,“ zhodnotil sedlčanský kouč Ladislav Šach.

Tatran Sedlčany – Štěchovice 2:2 (1:0)

Branky Sedlčan: Krůta, Hájek.

Tatran Sedlčany: Vančát – Hofman, Brotánek, Vystyd, P. Lípa, Kdolský, Kvěch, Dvořák, Soldát, Krůta, V. Lípa. Střídali: Podlipský, Hájek, Sirotek.