Beroun byl od začátku aktivnější. Hned v úvodních vteřinách musel Spartak, od inkasované branky, zachránit skvělým zákrokem Solnař. Již tento moment ukázal, že příbramské hráče nečeká vůbec nic jednoduchého. Spartakovcům se v první půli téměř nepodařilo ohrozit domácí branku. Za zmínku stojí pouze střela Matějky, se kterou si však berounský brankář poradil. Beroun hrozil mnohem více a ve 34. minutě se zaslouženě ujal vedení, když se prosadil Krůta, jehož gól stanovil i poločasové skóre.

„V prvním poločase zápas nepřinesl mnoho pohledného pro oko diváka. Hrálo se spíše ve středu pole, ale domácí měli přeci jen více ze hry a vytvořili si gólové možnosti, z nichž jednu využili. Naše akce končily před vápnem a pokud jsme se ke střele dostali, jednalo se o velmi slabé zakončení,“ popsal dění na hřišti trenér Marek Zárybnický.

Po změně stran měli otěže pevně ve svých rukách berounští fotbalisté. Především zásluhou lepšího pohybu a přesných přihrávek se stále více dostávali do nebezpečných situací a snažili se navýšit náskok. Spartak však měl v brance výborného Solnaře, který díky řadě skvělých zákroků a dobře postaveným tyčím, dlouho držel naděje na bodový zisk. „My jsme si však podobné příležitosti, jako soupeř, vytvořit nedokázali,“ zalitoval Zárybnický.

Beroun tak nadále pokračoval v dobývání hostující svatyně a druhý gól pořád visel ve vzduchu. Přišel nakonec v 74. minutě, kdy po levé straně zatáhl míč Horel a střelou na zadní tyč překonal Solnaře. Jednalo se o rozhodující moment utkání. V závěru sice ještě zahrozili Vašek s Bábíčkem, ale ani oni už výsledek zápasu nezměnili.

„Je třeba domácím pogratulovat k zaslouženému vítězství. Po celé utkání byli fotbalovější, vyhrávali většinu soubojů a vytvořili si mnoho šancí. My, díky Martinu Solnařovi, vezeme přijatelnou porážku a pokusíme se zmobilizovat síly na další domácí zápas,“ dodal Marek Zárybnický.

Český Lev Union Beroun – SK Spartak Příbram 2:0 (1:0). Branky: 35. Krůta, 74. Horel. Rozhodčí: Cílek – Pejša, Ježek.
SK Spartak Příbram: Solnař – Klemš, Krejča, Machač, Červeňák (79. Vašek) – Ševr – Voříšek, Šilhavý (74. Trefný), Morav, Matějka (59. Černý) – Bábíček.