Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Spartak po rozpačitém začátku převálcoval dalšího soupeře

Příbram - Start do sobotního duelu se sice fotbalistům Spartaku Příbram moc nevyvedl, ale po úvodní brance se vrátili ke svému stylu hry a zcela potvrdili roli favorita. Minimálně na jeden den se navíc dostali na první místo I.A třídy.

7.5.2017

Z utkání I.A třídy, sk. A: Sp. Příbram - Jedomělice (4:0).Foto: Deník / Hájek Jan

Soupeř z Jedomělic se pokusil příbramské fotbalisty zaskočit aktivním napadáním hluboko na útočné polovině a deset minut se mu to i dařilo. Jenomže pak Mora posadil z rohu míč na hlavu A. Rampy a Spartak šel do vedení. Tím se obraz hry zcela změnil a domácí tým vzal otěže utkání pevně do svých rukou.

Ve druhé půli pak brzy navýšil vedení také hlavou Krejča a chvíli po něm tvrdou ranou z rohu šestnáctky Červeňák. Gólový účet pak uzavřel po necelé minutě na hřišti střídající Matějka mladší.

Spartak si vytvořil během utkání spoustu šancí a skóre mohlo být daleko vyšší, také ale mohl v závěru dvakrát inkasovat, když příliš otevřel obranu a hosté mohli snížit. Branku však nedali.

Příbramský tým se výhrou dostal na první místo tabulky, kde jej mohou v neděli předhonit Všenory. Pokud uspějí ve Vraném.

Sp. Příbram - Jedomělice 4:0 (1:0)
Branky: 23. A. Rampa, 54. Krejča, 60. Červeňák, 77. Matějka ml. Rozhodčí: Baroch. Diváci: 130.
Sp. Příbram: Solnař - Hájek, Krejča (77. Machač), Suchý, Červeňák (83. Kuba) - Hančár (61. Voříšek), A. Rampa, M. Rampa, Vašek (61. Tošovský), Mora - Matějka (75. Matějka ml.).
Jedomělice: Borský - Neděd, Buzek, Průcha, Vyšata, Knotek, Kolbuch, Henlín, Jindra (69. Laštůvka), Vicenec, Zahradník.

7.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
Handicapovaný sportovec Jan Tománek na pražském triatlonu.
37

Jan Tománek zakončil závodem v Poreči velmi úspěšnou sezonu

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Kam na fotbal: 1. FK Příbram přivítá Ústí nad Labem

Příbram - Podívejte se, na jaká fotbalová utkání můžete o víkendu vyrazit.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

K pouti do Sanatiága inspiroval Jindřicha Smítku filmový dokument

Příbram – Filmový dokument o pouti do Santiaga de Compostelo stál u zrodu nápadu Jindřicha Smítky jednou se na tuto pěší cestu vydat. Od myšlenky k činu mu to sice trvalo zhruba ještě deset let, ale nyní má svůj splněný sen za sebou a přemýšlí o dalších cestách. O pouti do Santiága nyní pořádá besedy. Ve středu se jedna konala v Příbrami a další se uskuteční v polovině listopadu v Lázu.

V Příbrami zazní hity z divadla Semafor

Příbram - Dvě legendy divadla Semafor Jiří Suchý a Jitka Molavcová vystoupí v příbramském divadle. V jejich podání zazní největší hity nejen autorské dvojice Suchý Šlitr, které stačily během své existence zlidovět.