Oba týmy před zápasem v tabulce dělily pouhé dva body ve prospěch Spartaku Příbram, který má ještě jedno utkání s Poříčím nad Sázavou k dobru.


Samotné utkání nabídlo zajímavou gólovou přestřelku a celkem sedm branek. Spartak do něj vstoupil výborně a po brankách Matěje Rampy a Martina Vaška ze 12. respektive 26. minuty se ujal dvoubrankového vedení. Domácí odpověděli ve 32. minutě, kdy se prosadil Jareš. Jeho gól stanovil konečný stav prvního poločasu – 1:2


Do druhého poločasu vstoupil opět lépe Spartak kterému v 54. minutě vrátil dvoubrankové vedení Aleš Bábíček. Tento platil až do závěrečné desetiminutovky. Když už se zdálo, že si Spartak výsledek pohlídá, přišla divoká tříminutovka, během které padly tři branky. Nejprve vrátil domácí na dostřel jednoho gólu proměněnou penaltou Bříza – 2:3


Za Spartak hned v následující minutě odpověděl svým druhým gólem Martin Vašek, ale ani to nebylo všechno. Za další minutu odpískal rozhodčí druhou penaltu pro domácí, kterou proměnil Koštýř – 3:4. 


Na více už ale nebyl čas a Spartak si tak odvezl ze Semic tři body.


„Bylo to náročné utkání na těžkém terénu. Díky rychlé brance jsme se uklidnili a po brance druhé jsme měli další dvě tutovky, které jsme neproměnili. Domácí zlobili z brejků a hlavně standardek, jednu jsme neodvrátili a domácí snížili,“ říkal trenér Spartaku Marek Zárybnický. Druhý poločas byl pode něj hlavně o jeho týmu. Šance přibývaly a soupeř díky špatné koncovce hostů stále živil naději na zvrat. Závěr byl hektický, domácí kopali dvě penalty a byli stále na dostřel. „Myslím, že rozhodujícím momentem byla branka na 4:2.

Kluky chválíme a jsme moc rádi, že se podařilo přivézt venkovní body. Chtěl bych poděkovat také naším fanouškům,“ nezapomněl Zárybnický. 


Hráče nyní čeká tzv. anglický týden. Již dnes je čeká dohrávka s Poříčím a v sobotu utkání s Kutnou Horou. „Oba soupeři budou velmi obtížní. Přesto se chceme podat dobrý výkon a výsledek k tomu.“ dodal Marek Zárybnický.

Semice – Spartak Příbram 3:4 (1:2).

Branky: Jareš, Bříza, Koštýř – Rampa, Vašek, Bábíček, Vašek. 
Příbram: Solnař – A. Rampa, Krejča, Suchý, Machač – Červeňák (67. Hájek), M. Rampa (75. Ševr) – Voříšek (79. Morav), Rys (89. Pazderník), Vašek – Bábíček (61. Mora).