Zdravotní indispozice mu znemožnila absolvovat se spoluhráči převážnou část soustředění v Turecku, kde se příbramský odchovanec připravoval především individuálně. Po uzdravení se nakonec stihl zapojit do posledního přípravného proti litevskému Žalgirisu Kaunas.

Návrat to byl stylový. Mašek navázal tam, kde před zraněním skončil a už ve 24. minutě otevřel gólový účet střetnutí. Klokanům, kteří byli po většinu času lepším mužstvem, jeho branka nakonec pomohla ke konečné remíze 2:2.

„Myslím si, že jsme byli lepší. Balón nám jezdil a dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí. Bohužel nám chyběla chladnější halva v koncovce. Na druhou stranu jsme v několika situacích byli pozdě a první inkasovaný gól byl hloupý a velmi laciný, zhodnotil utkání Dominik Mašek.

Příbramského odchovance branka v prvním zápase po zranění potěšila. „Za každý gól jsem samozřejmě rád. Sim Luts zatáhl míč po levé straně, já jsem naběhl na přední tyč a podařilo se mi trefit míč, který přeletěl brankáře, popsal svou gólovou situaci dvaadvacetiletý záložník Bohemians Praha 1905.