Okresní přebor dorostu
Jesenice – D. Hbity/Zduchovice 3:1 (2:0), Petrovice – Bělčice – Březnice 5:3 (3:3).

1. Rožmitál⋌ 6 5 1 0 34: 7 16
2. Jesenice⋌ 7 4 0 4 22: 19 12
3. Březnice/Bělčice⋌ 6 3 2 1 24:14 11
4. Petrovice⋌ 6 2 1 3 27:24 7 
5. D. Hbity/Zduchovice⋌ 5 1 0 4 7:15 3
6. Podlesí⋌ 6 1 0 5 11:46 3

Okresní přebor st. žáků, sk. A Milín – Rožmitál 2:4 (1:2), Drahlín – Březnice 0:12 (0:5), Jince/Felbabka – Bohutín 0:2 (0.1), Bohutín – Drahlín 13:0 (3:0), Obecnice – Podlesí 11:0 (5:0).

1. Březnice⋌ 10 10 0 0 63:9 27
2. Rožmitál 10 7 1 2 47:11 16
3. Bohutín ⋌9 7 0 2 74:15 15
4. Obecnice⋌ 9 5 1 3 37:17 13
5. Jince/Felbabka⋌ 9 4 0 5 36:36 12 
6. Podlesí⋌ 9 2 0 7 16:61 6
7. Milín⋌ 9 1 0 8 17:51 3 
8. Drahlín⋌ 9 0 0 9 3:93 0

Okresní přebor st. žáci, sk. B
Pičín – Krásná Hora 1:0 (1:0), Nový Knín – Sedlec/Prčice 2:1 (2:1), Nová Ves pod Pleší – Petrovice 1:2 (0:0), Petrovice – Nová Ves pod Pleší 1:0 (0:0).

1. Petrovice⋌ 8 8 0 0 39:9 24
2. Nový Knín⋌ 8 5 0 3 32:19 15
3. Kamýk⋌ 7 4 2 1 13:4 14
4. Sedlec/Prčice⋌ 8 2 3 3 16:15 9
5. Nová Ves⋌ 7 2 2 3 15: 15 8
6. Pičín⋌ 8 2 1 5 9:32 7
7. Krásná Hora⋌ 8 0 0 8 2:32 0

Okresní přebor ml. žáků, sk. A: Podlesí – Sp. Příbram B 5:2 (1:1), Březnice – 1. FK Příbram B 2:11 (1:5), Rožmitál – Milín 5:2 (2:0), Milín – Bohutín 8:2 (2:2).


Okresní přebor ml. žáků, sk. B: Počepice – Dublovice 1:6 (0:3), Sedlčany B – Prostřední Lhota 17:3 (6:1), Nový Knín – Obořiště 4:3 (1:2), MFK Dobříš B – Daleké Dušníky 9:1 (4:0).

OP, st. přípravky, sk. A: Pičín – Láz 5:14 (3:7), Milín B – Višňová 17:4 (4:1), 1. FK Příbram – Tochovice 18:4 (11:1), Tochovice – 1. FK Příbram 4:9 (2:5)


OP st. přípravky, sk B: Březnice – Rožmitál 5:4 (3:1), 1.FK Příbram B – Milín 6:15 (5:10).


OP st. přípravky, sk. C: Nová Ves pod Pleší – Nový Knín 30:4 (15:2), Daleké Dušníky – Stará Huť 6:3 (4:1), Rosovice – MFK Dobříš B 2:14 (1:7).


OP st. přípravky, sk. D: Sedlčany B – Prostřední Lhota 8:7 (5:3), Jesenice – Prostřední Lhota 10:4 (5:3), Sedlčany – Kosova Hora 22:6 (9:4).