Celostátní liga dorostu U19: 1. FK Příbram – Hradec Králové 1:0 (Jílek).

Česká liga staršího dorostu U19: 1. FK Příbram B – Vyšehrad 1:0 (Polanský).

Česká liga dorostu U17: 1. FK Příbram – Vyšehrad 1:4 (Dařena – Vodrážka 2, Sejdia 2).

Česká liga žáků U15: 1. FK Příbram Bohemians Praha 1:2 (Plesl – Moravec, Michálek).

Česká liga žáků U14: 1. FK Příbram – Bohemians Praha 3:2 po pen. (Baier, Bálek – Boháč 2).

Česká liga žáků U13: 1. FK Příbram – Sparta Praha 8:10 (Sandr 2, Krameš 2, Krýsl, Rajl, Čajko, Roušar –Kuthan 2, Nechvátal 2, Moudrý 2, Penxa, Štýbr, Poturnay, Chrastina).

Česká liga žáků U12: 1. FK Příbram – Sparta Praha 8:6 (Kalivoda 2, Kareš 2, Nikl, Hájek, Abrhám, Sůva – Střeska 3, Jeřábek, Kotíšek, Topič).

Divize staršího dorostu: Strakonice – Spartak Příbram 0:1 (Prýmek), Petřín Plzeň B – Sedlčany 1:3 (Tětek – Nováček 2, Čejda).

Divize mladšího dorostu: Strakonice – Spartak Příbram 1:3 (Horešovský – Žofka 2, Vild), Petřín Plzeň B – Sedlčany 5:0 (Tříška 3, Preisler (pen.), Hochman).

I.A třída dorostu: Rožmitál – Teplýšovice 9:0 (Zlatohlávek 3, Hajník 3, Hudeček, Fait, Podlena), Sedlec-Prčice – Bohutín 3:1 (Šutorka, Kaprál, Kaňka – Říha), Slavia Jesenice – Jince 7:2 (Pěkný 2, Novák, Kutschera, Bureš, Novotný – Choutka, Hubrt), Dobříš – Břežany 0:2 (Drbohlav 2), Votice – Milín 2:2 (Kočí, Kramný – Rak 2).

Krajský přebor starších žáků: Spartak Příbram – Slaný 8:0 (Burda 2, Velík, Kapras, Jeník, Eliáš, Jaroš (pen.), Květ), Sedlčany – Rakovník 8:0 (Špitalík 4, Š. Štemberk, Vondruška (vl.), O. Štemberk (pen.), Hrstka), Dobříš – Beroun 0:3 (Štefan 2, Černík).

Krajský přebor mladších žáků: Spartak Příbram – Slaný 4:1 (Šulitka 2, Drobílek 2 – Kramosil), Sedlčany – Rakovník 2:5 (Barták, Vondra – Burger 2, Hanko, Muška, Kolský), Dobříš – Beroun 3:2 (Obermajer 2, Prusík – Šmíd 2).

Okresní přebor dorostu: Kovohutě Podlesí – Petrovice 2:1 (Pukl, Nekolný - Peterka, Jesenice – Březnice 1:4 (Bursík – Bartůněk 2, Dušek, Majer), Dolní Hbity/Zduchovice – Pičín/Obecnice 1:1 (Kadlec – Hronza).

Okresní přebor starších žáků skupina A: Rožmitál – Milín 1:3 (Peterka (vl.) - Vrkoč, Mora, Bejček), Kovohutě Podlesí – Březnice 8:0 (Ptáček 4, Kabíček 2, Pustějovský, Přibyl), Obecnice/Pičín – Bohutín 2:1 (Roušal 2 – Kryl).

Okresní přebor starších žáků skupina B: Sedlec-Prčice – Dublovice 14:1 (Szomsi 4, Tokár 4, Stibor 2, Molnár, Kolář, Buk, Budějský – Tatek), Obořiště – Kamýk 4:0 (1:0) Hrbek, Kobík, Trnka, Šárka), Petrovice – Počepice 2:1 (Sember 2 – Varga), Nový Knín – Nová Ves pod Pleší 7:2 (Dvořáček 3, Mařík 3, Dopita – Cabrera, Šír).

Okresní přebor mladších žáků A: Milín – Spartak Příbram 2:2 (Hylán, Trčka – Drozda, Sobotka), 1. FK Příbram B – Březnice 1:6 (Janík – Vrátný 2, Vácha 2. Kott, Sadílek).

Okresní přebor mladších žáků B: Dobříš B – Sedlčany B 3:3 (Micka 2, Lohr – Pšenička, Špánek, Hodouš), Daleké Dušníky – Dolní Hbity/Višňová 3:0 (Drechsler 2, Hrbek), Nový Knín – Stará Huť 3:4, Prostřední Lhota – Krásná Hora 4:2 (Dragoun 2, Kůr, Lánská – Kulanda 2).

Okresní přebor starší přípravky A: Spartak Příbram – Kovohutě Podlesí 35:1, Tochovice – Láz 10:10, Spartak Příbram – Pičín 14:4, Kovohutě Podlesí – 1. FK Příbram 9:30.

Okresní přebor starší přípravky B: Spartak Příbram B – Bohutín 14:4, Rožmitál – Obecnice 11:12, 1. FK Příbram B – Březnice 13:10.

Okresní přebor starší přípravky C: Dobříš – Stará Huť 18:1, Nová Ves pod Pleší – Daleké Dušníky 8:6, Dobříš B – Nový Knín 22:1.

Okresní přebor starší přípravky D: Počepice – Jesenice 5:8, Višňová – Sedlčany B 3:18, Sedlčany – Jesenice 3:11.

Okresní přebor mladší přípravky 8. – 15. místo: Rožmitál – Bohutín 6:3, Daleké Dušníky – Stará Huť 0:0, Bohutín – Nová Ves pod Pleší 14:11, Rožmitál – Prostřední Lhota 4:0.