Celostátní liga dorostu U19: Slovácko – 1. FK Příbram 2:1 po pen. (Švrček – Šíma).

Česká liga dorostu U19: Kladno – 1. FK Příbram B 1:2 po pen. (Pospíšil – Mezera).

Česká liga dorostu U17: Kladno – 1. FK Příbram B 3:2 (Slabý 2, Klimt – Halinský, Kynkor).

Česká liga žáků U15: Meteor Praha – 1. FK Příbram 1:0 po pen.

Česká liga žáků U14: Meteor Praha – 1. FK Příbram 3:6 (Pešek, Tůma, Soukup – Bálek 3 (první z pen.), Baier, Šustr, Krameš.

Česká liga žáků U13: Jiskra Třeboň – 1. FK Příbram 8:3 (Kotrba 7, Petrů – Krameš 2, Dudak).

Česká liga žáků U12: Jiskra Třeboň – 1. FK Příbram 0:6 (Čadek 3, Nikl 2, Toufar).

Divize staršího dorostu: Sedlčany – Přeštice 2:1 (Čejda 2 (první z pen.) – Půta, Spartak Příbram – Petřín Plzeň 1:3 (Rogoz – Dotzauer 3).

Divize mladšího dorostu: Sedlčany – Přeštice 1:2 po pen. (Novotný – Horák), Spartak Příbram – Petřín Plzeň 3:2 po pen. (Špindler, Žofka – Tříska 2).

I.A třída dorostu: Jince – Sedlec-Prčice 9:0 (Matys 4, Dráb 4, Císař), Bohutín – Votice 2:4 (Říha, Spousta – Kramný 3, Žák), Teplýšovice – Dobříš 0:2 (Koller, Korynta), Milín – Jílové 5:2 (Rak 3 (třetí z pen.), Sojak, Soukup – Borecký, Janošov).

Krajský přebor starších žáků: Tatran Rakovník – Sedlčany 3:2 (Monhart, Blokeš, Bohatý – Špitalík, Chlasták), Vestec – Spartak Příbram 2:4 (Adámek 2 – Jeník 2, Vrba, Velík), SK Rakovník – Dobříš 3:2 (Těšínský 2, Kočovský – Prusík, Škodný).

Krajský přebor mladších žáků: Tatran Rakovník – Sedlčany 2:5 (Diepold, K. Kuthan – Pudil 2, Stibor, Barták, J. Kuthan), Vestec – Spartak Příbram 3:6 (Růžanský, Průša, Vrňata – Drobílek 4, Šulitka, Kosán), SK Rakovník – Dobříš 2:2 (Burger, Muška – Obermajer 2).

Okresní přebor dorostu: Petrovice/Krásná Hora – Dolní Hbity/Zduchovice 2:1 (Schwarz 2 – Neumann), Pičín/Obecnice – Jesenice 1:10 (Kohout – Bursík 3, Burda 2, Kroužil 2, Voslář, Hlaváček, Hulan), Březnice – Kovohutě Podlesí 5:1 (Češka 2, Valta, Dušek, Polák (pen.) – Nekolný).

Okresní přebor starších žáků skupina A: Milín – Březnice 9:0 (Bejček 4, Klouda 2, Farář, Mora, Bláda), Jince – Obecnice/Pičín 1:8 (Hubrt – Matějka 3, Roušal 2, Štamberk, Ježek, Prokeš), Bohutín – Rožmitál 2:2 (Teska 2 – Vlasák Květoň), Drahlín – Jince 7:2 (Polák 4, Šrajn 2, Rišian – Míka (vl.), Smola).

Okresní přebor starších žáků skupina B: Dublovice – Počepice 0:6 (Varga 3, Pecháček, Chýle, Tureček), Kamýk – Sedlec-Prčice 0:6 (Buk, Stibor, Kabíček, Novák, Plachetka, Kolář), Nová Ves pod Pleší – Obořiště 5:1 (Petrák 3, Dekastello, Šír – Hrbek), Nový Knín – Petrovice 12:1 (Mařík 6, Záruba 3, Dvořáček 3 – Sember).

Okresní přebor mladších žáků A: Pičín – Rožmitál 0:6, Bohutín/Podlesí – 1. FK Příbram B 11:2, Rožmitál – Milín 5:2 (Žibrid 2, Habada, Částka, Dražan – Trčka, Hylán).

Okresní přebor mladších žáků B: Nový Knín – Prostřední Lhota 4:1 (Souček 3, Holubovský – Šťástka), Dolní Hbity/Višňová – Krásná Hora 1:3 (Grebeň – Kulanda 2 – Mádle), Stará Huť – Dobříš 0:8 (Micka 2, Ježek 2, Lohr, Matějka, Petrák, Budka), Sedlčany B – Daleké Dušníky 3:4 (Barták 3, Žák 3, Plavec).

Okresní přebor starší přípravky A: Pičín – Tochovice 14:4, Láz – Rosovice 11:11, 1. FK Příbram – Spartak Příbram 10:5.

Okresní přebor starší přípravky B: Obecnice – Milín 6:19, Bohutín – Rožmitál 5:21, Březnice – Spartak Příbram 15:8.

Okresní přebor starší přípravky C: Prostřední Lhota – Dobříš 4:17, Stará Huť – Nový Knín 9:2.

Okresní přebor starší přípravky D: Počepice – Sedlčany 4:13, Kosova Hora – Jesenice 2:8, Jesenice B – Višňová 5:4.

Přeborník mladší přípravky: Jesenice – Spartak Příbram B 8:12, Sedlčany – Dobříš 3:26, 1. FK Příbram – Jesenice 10:9, Spartak Příbram B – Milín 31:3.

Okresní přebor mladší přípravky 8. – 15. místo: Daleké Dušníky – Stará Huť 7:17, Dobříš B – Daleké Dušníky 11:6, Nová Ves pod Pleší – Višňová 15:17, Prostřední Lhota – Stará Huť 5:16.