Divize staršího dorostu: Doubravka – Dobříš 10:0 ( Fleisig 2, Eliášek 2, Svítek 2, Kuchta, Trojanec, Drtil, Shklyarskyy), Sedlčany – Písek B 1:0 (Vyskočil), Spartak Příbram – Motorlet Praha B 0:1 po pen.

Divize mladšího dorostu: Doubravka – Dobříš 8:0 (Eliášek 2, Uzlík 2, Soukup vlastní, Tauš, Adlt), Sedlčany – Písek B 8:1 (Sochůrek 6, Chocholoušek, Barták – Královský), Spartak Příbram – Motorlet Praha B 2:3 (Kadlec, Berka – Linka, Vajdl, Damašek).

I. A třída dorostu: Bohutín – Zichovec 8:3 (Čížek 4, Malý 2, Hirsch, Říha – Snop, Šindler, Pospíšil), Jince – Lety 1:2 (Maty – Koníček, Kubata), Milín – Hostouň 5:3 (Košťal 2, Veselý, Sojak, Rampfel – Mikeš 2, Jansa).

Krajský přebor starších žáků – nadstavba A: Beroun – Sedlčany 4:0 (Komenda 2, Karmazín, Řeřicha).

Krajský přebor starších žáků – nadstavba B: Český Brod – Spartak Příbram 2:6 (Blecha 2 – Bambousek 3, Květ, Tilinger, Kapras,).
Krajský přebor mladších žáků – nadstavba A: Beroun – Sedlčany 2:0 (Černík, Matějovský).

Krajský přebor mladších žáků – nadstavba B: Český Brod – Spartak Příbram 8:4 (Blecha 2, Kulvajt 2, Černý 2, Pučálka, Šimák – Drobílek 2, Burda, Bečvář).

Okresní přebor dorostu: Dolní Hbity/Zduchovice – Rožmitál 1:1 (Diče – Jindra), Březnice/Bělčice – Podlesí 15:1 (Valta 3, Škudrna 2, Tuháček 2, Chlanda, Vojtech, Slavík, Maršík, Zach, Vintr, Petráň, Eisman – Procházka).

Přeborník starších žáků: Obecnice – Nový Knín 10:0 (Strniště 4, Locker 2, Prokeš 2, Ježek 2,), Březnice – Bohutín 2:2 (Vojtěch 2 – Vítek, Valčík), Rožmitál – Kamýk 12:0 (Turek 4, Sýkora 2, Lukeš 2, Sladký, Novák, Podlena, Štěrba), Sedlec-Prčice – Petrovice 3:0 (Dohnal, Beneš, Budějský).

III. třída starších žáků: Nová Ves pod Pleší – Podlesí 8:0 (Moravec 3, Švancar, Haspekl, Petrák, Kohl, Šír), Pičín – Milín 1:4 (Hronza – Vrkoč 3, Klouda), Drahlín – Jince/Felbabka 0:1 (Vejvr), Milín – Krásná Hora 6:0 (Vrkoč 2, Bejček, Klouda, Peterka, Farář).

Přeborník mladších žáků: Sedlčany B – Nový Knín 6:1 (J. Hodouš 3, Barták, Pudil, Hrdlička – Rampas), Obořiště – Dobříš B 6:0 (Pavlík 2, Šinágl 2, Trnka, Kobík), 1. FK Příbram B – Spartak Příbram 12:5 (Zápotočný 3, Kareš 2, Hájek 2, Kudelňák 2, Zelenka, Němec, Nikl – Drobílek 2, Soběslav 2, Franc), Rožmitál – Podlesí/Obecnice 9:0 (Buchta 4, Vlasák 2, Habada 2, Žibrid).

III. třída mladších žáků: Milín – Bohutín 1:4 (Mora – Novák 3, Pešice), Daleké Dušníky – Březnice 2:14 (Drechsler 2 – Mikeš 7, Košta 2, Vrátný 2, Halko, Vácha, Šedivý), Počepice – Dublovice 2:0 (Pecháček, Šíbal), Bohutín – Pičín/Višňová (Thomas 3, Kácha, Němec, Dudaščík – Kotábová 4). Prostřední Lhota – Milín 0:9 (Czasar 3, Hylán 2, Buch, Dudáček, Gergel, Bejček).

Přeborník starší přípravky: Sedlčany – Nová Ves pod Pleší 14:4 (Barták 3, T. Hodouš 3, Stibor 2, Vondra 2, Pudil, Dembelé, Černý, Pešta – Haspekl 2, Petrák, Novák), Březnice – Sedlčany 4:11 (Vácha 2, Sedláček, Zemek – Barták 3, J. Hodouš 2, Vondra, 2, Macháček 2, T. Hodouš, Pešta.

Okresní přebor starší přípravky B – jaro: Spartak Příbram B – Milín 5:13, Rožmitál – Stará Huť 7:8, Jesenice – Kosova Hora 13:1, Kosova Hora – Milín 4:9.

Okresní přebor starší přípravky C – jaro: Dobříš – Tochovice 8:8, Sedlčany B – Láz 16:10, Dublovice – Dobříš 4:10.

Okresní přebor starší přípravky D – jaro: Rosovice – Pičín 3:2, Višňová – Nový Knín 7:8, Prostřední Lhota – Obecnice 3:15.

Přeborník mladší přípravky: Březnice – Milín 13:8, Kosova Hora – Stará Huť 10:3.

Okresní přebor mladší přípravky B – jaro: 1. FK Příbram – Spartak Příbram 11:8, Dobříš – Daleké Dušníky 30:15, Višňová – Bohutín 9:11.

Okresní přebor mladší přípravky C – jaro: Jesenice – Počepice 3:3, Dobříš B – Spartak Příbram B 25:19.