Divize staršího dorostu: Rokycany – Spartak Příbram 3:0 (Pražský, Laubr, Kroc), Dobříš – SŠ Plzeň 3:4 (Chýla 2, Burda – Vámos 2, Krejča, Skopový), Přeštice – Sedlčany 2:3 (Klokan, Hejhal – Krůta 2, Matoušek).

Divize mladšího dorostu: Rokycany – Spartak Příbram 1:2 po pen. (Štěpánek – Vochoska), Dobříš – SŠ Plzeň 0:13 (Dado 3, Polák 3, Hranáč 3, Hlinka, Brejcha, Chytrý, Václ), Přeštice – Sedlčany 1:6 (Jindřich – Kouklík 2, Chocholoušek 2, Novotný, Sochůrek).

I. A třída dorostu: Zichovec – Milín 2:2 (Veltruský, Synek vlastní – Synek, Kutil vlastní), Lety – Bohutín 3:3 (Kubata, Hrdlička, Krtek – Sousta, Malý, Petřík), Kladno – Jince 6:1 (Varadi 2, Kučera, Studenovský, Nguyen, Šícha – John), Bohutín – Tuchlovice 10:2 (Čížek 5, Petřík 3, Spousta, Malý – Klír, Chochola).

Krajský přebor starších žáků – nadstavba A: Sedlčany – Poděbrady 5:1 (Macháč 3, Štemberk 2 – Kindl).

Krajský přebor starších žáků – nadstavba B: Brandýs-Boleslav – Dobříš 5:0 (Staněk 3, Podval, Pros), Dobříš – Rakovník 10:1 (Rys 3, Homolka 2, Pinc 2, Havelka, Diviš, Sklenář – Bohatý).

Krajský přebor mladších žáků – nadstavba A: Sedlčany – Poděbrady 1:12 (Novák – Černý 5, Zima 4, Hurych 2, Hurt).

Krajský přebor mladších žáků – nadstavba B: Brandýs-Boleslav – Dobříš 1:3 (Pech – Prusík, Skála, Petrlík), Dobříš – Rakovník 8:0 (Obermajer 4, Mareš 4)

Okresní přebor dorostu: Jesenice – Březnice/Bělčice 1:2 (Hlaváček – Valta, Houda), Podlesí – Rožmitál 1:9 (Procházka – Hudeček 2, Pečený 2, Novák, Jabulka, Fait, Hajník, Havelka).

Přeborník starších žáků: Petrovice – Rožmitál (Mikota, Doubková – Tomek, Sýkora, Sladký), Kamýk – Březnice 2:9 (Chýle 2 – Maršík 3, Kluk 2, Vojtech 2, Dítě, Košta), Sedlec-Prčice – Obecnice 2:5 (Beneš 2 – Polák 2, Locker, Ježek, Janák), Březnice – Sedlec-Prčice 6:0 (Kluk 3, Maršík 2, Dítě).

III. třída starších žáků: Jince/Felbabka – Nová Ves pod Pleší 4:2 (Smilenov, Štěrba, Červenka, Fenik – Kohl, Saydok), Drahlín – Krásná Jora 0:3 ( Mádle, Krůta, Kakeš).

Přeborník mladších žáků: Podlesí/Obecnice – Nový Knín 6:6 (Milý 2, Šrajn 2, Puštějovský 2 – Dvořáček 3, Rampas 2, Mašek), Spartak Příbram B – Rožmitál 1:12 (branka Spartaku: Drobílek), Dobříš B – 1. FK Příbram B 3:8 (Matějka, Šimon, Karas – Hala 3, Laffar 3, Janouch, Vöröš), Obořiště – Sedlčany B ( Pavlík 2, Zíka – Barták, Hodouš).

III. třída mladších žáků: Počepice – Prostřední Lhota (Bejšovec 3, Šíbal 3, Pecháček 3, Stibor – Dragoun), Březnice – Bohutín 2:2 (Vácha, Vrátný – Nádvorník, Gerstenhöfer), Dublovice – Daleké Dušníky 15:0 (Slaba 4, Beneš 3, Bauer 2, Štěch 2, Mondrik 2, Pechač, Kopka).

Přeborník starší přípravky: Spartak Příbram – Sedlčany 9:13 (branky Spartaku: Kvapil 2, Fortelka 2, Sirotek 2, Baklík, Pelcl, Žůrek), Nová Ves pod Pleší – Dobříš 6:8 (Konopásek 3, Petrák, Převorský, Haspekl – Micka 3, Lohr 2, Panuška, Kořínek, Ježek), Březnice – Milín 10:4 (Vácha 4, Hokr 2, Sedláček, Kostínek, Brňáková, Zemek – Novotný 2, Hampl, Trčka).

Okresní přebor starší přípravky B – jaro: Stará Huť – Jesenice 6:5, Daleké Dušníky – Rožmitál 3:8.

Okresní přebor starší přípravky C – jaro: Láz – Dublovice 2:9, 1. FK Příbram – Sedlčany B 21:6.

Okresní přebor starší přípravky D – jaro: Nový Knín – Prostřední Lhota 16:1

Přeborník mladší přípravky: Kosova Hora – Sedlčany 5:16, Stará Huť – Březnice 8:14.

Okresní přebor mladší přípravky B – jaro: Spartak Příbram – Bohutín 10:10, Daleké Dušníky 1. FK Příbram 4:10, Dobříš – Višňová 30:2.

Okresní přebor mladší přípravky C – jaro: Počepice – Dobříš B 13:4, Spartak Příbram B – Nová Ves pod Pleší 12:6.