„Je to velká úleva, jsem opravdu moc šťastný i za fanoušky, kteří nás přijeli podpořit opravdu ve velkém počtu. Po jedenáctizápasovém čekání na výhru se takhle zkoncentrovat na nejdůležitější zápas, není snadné. Ale všichni přes nás hráče, realizační tým až po vedení v čele s panem Wolfem jsme to dokázali,“ řekl po zápase pro klubové stránky Wágner.

Na vítězství měl zároveň velkou zásluhu. V nastaveném čase, za stavu 0:1 pro Karvinou ukázal pevné nervy a postavil se k pokutovému kopu, který s přehledem proměnil a dal svému týmu definitivní jistotu. „Ani nevím, kdo měl jít kopat. Jestli já nebo Filip Panák. Penalty vždycky kope Lukáš Budínský, ale ten už byl na střídačce. Cítil jsem se dobře, tak jsem to vzal na sebe,“ řekl Wágner.

Korunoval tím tak střelecky velmi úspěšnou sezonu, ve které nasázel devět branek, z nichž sedm zaznamenal v jarní části soutěže. „Devět gólů v sezóně je super. Škoda jen, že mi v oficiálních statistikách jeden ubrali, mohlo jich být deset,“ dodal s úsměvem karvinský útočník Tomáš Wágner.