Pořádně to v něm vřelo. Hlavnímu kouči už došla trpělivost. Zejména předvedený výkon některých hráčů ho pořádně naštval a s některými si to hodlá zpětně vyřídit. „Frajeři si tam šli zahrát. Zápas jsme odchodili. Nebyli jsme agresivní. Takhle se hrát nedá. Je jedno, jestli se hraje s třetí, druhou nebo první ligou. Tohle je pro mě neakceptovatelné,“ pěnil kouč po zápase. Důrazná domluva tak několik hráčů nemine.

Všichni čekali, že si po debaklu v Norimberku budou chtít Příbramští spravit chuť. Opak byl ale pravdou. Krize a zloba se prohloubila. „Nechápu to, zvlášť když jsme viděli a zažili něco v Německu, jak se fotbal hrát má,“ přemítal Zápotočný.

Po prvním poločase ho alespoň trochu uklidnila druhá půle. To bylo ale minimum. „Nějakou kvalitu měla, ale pořád je to málo. Je to o mentalitě, přístupu a charakteru, ten jsme neukázali,“ řekl hlavní kouč Příbrami, který netajil zklamání.

S trenérským kolegou Markem Niklem si tak vytvořili obrázek, se kterými hráči budou počítat a s kým už nikoliv. Pro sebe sama vím, že někteří na to fakt nemají,“ uzavřel příbramský trenér. Další přípravný zápas sehrají Zápotočného svěřenci v sobotu dopoledne, kdy vyzvou pražskou Viktorii Žižkov.