15. ročník Memoriálu Bedřicha Šupčíka. Příbramský Jiří Kotlan.
Zdroj: Zdeněk Šedivý
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Divize futsalu: FC 83 Příbram (červení) - Betis Kadaň (10:5).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Krajský přebor kuželkářů: Kovohutě Příbram - Vlašim (6:2). Vlevo hostující Miloslav Peroutka, vpravo Silva Meszároš.
Zdroj: Zdeněk Šedivý
1. kolo play off KPM: HC Příbram - Slaný (3:2).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
OP futsalu, čtvrtfinále: Jelence - Motor (4:1 a 5:4).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Extraliga volejbalu: Vavex Příbram - Dukla Liberec (3:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Meziokresní přebor v hokeji: HK Příbram (bílí) - SKP Beroun (11:5).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
Z utkání Rožmitál - Měchenice (7:1).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
2. liga šachistů: Příbram - Písek (5:3).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
Třetí zápas čtvrtfinále play off: Příbram - Č. Budějovice (3:0).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Krajský přebor: OTH - Foboz Slaný (14:11).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
PH+SČ liga florbalistů: FbK 1996 Příbram - Pallotaikurit (4:9).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Finále zimní ligy žáků: Sp. Příbram - Rokycany (0:1).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
OP: Daleké Dušníky - Borotice (0:4).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
III. třída: Obořiště - Kosova Hora (1:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
1. Mongeo liga: Union - Walker´s (3:0).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
1. Mongeo liga: Samson - Botafogo (2:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
OP minikopané: 1.FK Příbram A - Tatran Sedlčany (2:1 a 1:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
1. Gambrinus liga: 1.FK Příbram - Sparta Praha (1:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Extraliga softbalistů: Amasoma Příbram - Chomutov (3:15).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
1. liga am. fotbalu: Bobcats - Panthers (0:54).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
3. liga: VFK A je to! - Viva kamenictví B (5:0).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
III. třída: Drahlín - Hluboš (4:2).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
1. liga ml. dorostu: 1.FK Příbram - Slavia Praha (1:0).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Okr. přebor: Sp. Příbram B - Tochovice.
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Běh Rožmitál - Březnice: před startem 53. ročníku.
Zdroj: Deník/Vlastimil Dudáček
Liga amerického fotbalu: Bobcats - Patriots (18:12)
Zdroj: Deník/Vlastimil Dudáček
Cyklistický závod Českého poháru v Pičíně.
Zdroj: Deník/Vlastimil Dudáček
4. liga: Oranjes - Airborne (2:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
1. Gambrinus liga: 1.FK Příbram - FK Mladá Boleslav (1:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Krajský přebor: Sp. Příbram - Libiš (1:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
I. A třída: Milín - Mělník (1:0).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
2. liga: Devils - Abstinents (0:7).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
3. liga: Jehněčí podkovy - Liptákov (2:5).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
OP: Sedlčany - Kr. Hora (3:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Cetos Cup: vítěz River Boys Zvírotice.
Zdroj: Deník/Jan Hájek
I. B třída: Podlesí - Petrovice (1:0).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
2. liga: Bohemia - Nesedláci (0:0).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Z utkání Příbram - Zruč nad Sázavou při turnaji mladších žáků.
Zdroj: Zdeněk Šedivý
1. Mongeo liga: Motor Březové Hory - Dirtecho Sharks (3:1).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
Kr. přebor: Sp. Příbram - Vlašim B (2:0).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
Okresní kolo v atletickém čtyřboji.
Zdroj: Zdeněk Šedivý
V Zalánech o víkendu vzpomínali na legendu československého motokrosu Vlastimila Válka. Letos tomu bylo 20 let od jeho úmrtí a zároveň 50 let od jeho prvního zisku titulu mistra ČSR.
Zdroj: Zdeněk Šedivý
2. liga tenisu: Bohutín - Písek (5:4). Tomáš Trnovský.
Zdroj: Zdeněk Šedivý
1. liga st. dorostu: 1.FK Příbram - Sparta Praha (2:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
OP: Březnice - Borotice (1:1).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
IV. tř., sk. B: Dublovice B - Jesenice B (3:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Žákovský turnaj Slivice 2009 - vítězné družstvo 1.FK Příbram.
Zdroj: Deník/Vlastimil Dudáček
IV. třída: Nečín B - Kamýk B (1:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
OP žáků: Obecnice - Jince.
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Divize: 1.FK Příbram B - FK Hořovicko (2:2).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
1. finále OP žáků: Kosova Hora - Milín (4:2).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
I. B třída: Podlesí - Žebrák (1:2).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Divize: 1.FK Příbram B - Votice (1:1).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Finále OP dorostu: Podlesí - Kosova Hora (1:2). Přeborník Příbramska: Kosova Hora.
Zdroj: Zdeněk Šedivý
Krajský přebor: Sp. Příbram - St. Boleslav (2:3).
Zdroj: Zdeněk Šedivý
Rekonstrukce hlavního hřiště stadionu Na Litavce - den 32 (pátek 26. června).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Vítěz XVI. Ligového poháru FAMK: Knockout 83 team.
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Z oslav 90 let milínského fotbalu.
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Memoriál Miroslava Duška v Dalekých Dušníkách.
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Baráž o 1. Mongeo ligu: Rychlý válec - Devils (1:2).
Zdroj: Deník/Jan Hájek
Aktéři hlavního utkání oslav ve Věšíně: domácí A-tým a internacionálové Sparty Praha.
Zdroj: Deník/Jan Hájek