Po zahajovacím nástupu o deváté hodině se na start postavily nejprve děti. Bez konkurence se po krátké trase proběhli členové přípravky z Křešína. Jejich trochu starší kamarádi z téhož sboru dobrovolných hasičů (SDH) to měli těžší, ale rovněž zvítězili. Největšími konkurenty jim byli druzí reprezentanti A družstva Ohrazenice a třetí tým Jinec.

Z družstev nestarších dětí se nejlépe dařilo zástupcům domácího SDH Čenkov. Následoval SDH Jince a SDH Křešín. V soutěži žen se sešly dva týmy. Zvítězily hasičky z Křešína před svými soupeřkami z Ohrazenice.

Jako poslední nastoupili na startovní čáru muži. Mezi nimi se prosadilo áčko SDH Čenkov. Dosáhlo nejlepšího času v obou kolech. I v této kategorii se radovali Křešínští, tentokrát z druhého místa. Bronzovou příčku obsadili hasiči z Ohrazenice.

Program byl doplněn o pořadovou přípravu a o běh na 100 metrů s překážkami. Mimo oficiální soutěže se bojovalo o Pohár firmy Světelná reklama Hrkal a Greiner. Tentokrát se započítávaly pouze výsledky prvního kola požárního útoku mužů. Tuto putovní trofej získali opět domácí. Následovali hasiči z Křešína a čenkovské béčko, na jehož soupisce byli i senioři.

Miroslav Maršálek