Na otázky o tom, jak se jim daří budovat družstvo, proč se soutěže zúčastňují a co se jim na ní líbí, odpovídaly společně závodnice z týmu žen Peklo Vranovice. V prvním a druhém kole soutěže skončily na třetím a čtvrtém místě.

"Bylo to celé hodně narychlo. Lepily jsme tým na poslední chvíli ve čtvrtek, máme tam nové holčiny. Běhá nás sedm, ale celkově je nás devět. Za Peklo Vranovice je to náš třetí ročník, ale některé z nás běhají už sedm, osm let. Na Brdské lize je nejlepší to, že se běhá play-off. Není to běhání na jeden útok, ale když tým postoupí, běží ještě několikrát. Očekávání zatím žádné stanovené nemáme, asi dokončit. V celé lize bychom chtěly samozřejmě na bednu, nebo alespoň do pátého místa, to by bylo ideální. Dnes ženských týmů běželo jen pět, tak to by mohlo vyjít (smích). A naše motto? Dokončit!"

Zajímavostí Brdské ligy, okresní hasičské soutěže v požárním útoku, je to, že týmy po základním kole startují v play-off, kdy postupuje ze souběžně startující dvojice vždy jen vítězný tým do semifinále a finále, počet kol závisí na množství přihlášených týmů.