Proč vás jelo tak málo do Tábora?
Na utkání jsme jeli v oslabené sestavě, ale to určité nemůže být výmluva. Pár hráčů chybělo i soupeři a myslím, že v tomto období to bude pravidlem. Přeci jen je podzim. Pár kluků marodí a momentálně vypadl ze sestavy ještě Ondra Havlín se zraněním.

Jaký byl návrat na led Tábora v příbramském dresu?
Osobně jsem si utkání moc užil. Hrálo se mi dobře a vždy, kdy se do Tábora vracím, hraje se mi před jeho fanoušky skvěle. Opět tam byla úžasná atmosféra a mám na ní za ty roky spoustu vzpomínek. Samozřejmé i na bývalé spoluhráče a utkání s nimi, i když jsme soupeři si také o to víc užívám. Samozřejmé bych byl radši za výhru nebo kdybychom alespoň předvedli kvalitní výkon. Možná nám ta vysoká prohra může do dalších bojů pomoci.

Jednou série výher musela skončit, ale určitě jste si představovali jiný konec, že?
Určité jsme moc rádi, že jsme vyhráli desetkrát v řadě. Byla tam série těžkých utkaní, které jsme zvládli. Uvidíme, co přinesou poslední tři utkání v první polovině základní části, ale s momentálním postavením v tabulce musíme byt spokojeni. Prohra s táborem byla možná potřebná facka, která nám muže pomoci.

Jak byste utkání zhodnotil z vašeho pohledu?
Jednoduše. Soupeř chtěl víc, byl bruslivější, dokázal kombinovat v našem pásmu, přičemž my měli problém s přechodem středního pásma. V utkání byly určité pasáže, kdy se hrálo vyrovnaně a kdy jsme možná chvílemi mohli mít opticky navrch, ale v celém utkaní jsme si nedokázali vytvořit konstantní tlak, ze kterého by tam něco spadlo.