Příbrami se v letošní sezoně na Vrchlabí daří. Se soupeřem od Krkonoš drží neprůstřelnost už 135 minut. V základní části proti němu vychytal čisté konto před vlastními fanoušky Petr Jiroušek, nyní ho napodobil jeho gólmanský kolega Dominik Šorf, který se stal ústřední postavou vítězství 2:0. Zejména ve třetí třetině čelil ohromnému tlaku domácího celku. O první čisté konto se ale připravit nenechal.

Jak jste viděl utkání z brány?
Zápas mi přišel vyrovnaný, až ve třetí třetině mělo Vrchlabí větší tlak, který jsme ustáli a vezeme výhru.

Čím si vysvětlujete, že zápas byl o tak málo gólech?
Věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas. Kvůli zranění nám chybí hodně hráčů, takže jsme museli hrát od obrany, což se nakonec taky povedlo.

Příbramští hokejisté poprvé v sezoně s Letňany prohráli.
Příbram poprvé v souboji s Letci prohrála. Mrňa byl nezastavitelný

Vychytal jste první čisté konto. Co říkáte na nulu takhle před play off?
Samozřejmě jsem za ní moc rád, avšak to nejdůležitější je před námi a to je právě play off. Abychom se na něj dobře připravili, tak musíme teď zápas od zápasu podávat týmový nadstandardní výkon.

Řekl jste si tím před play off o pozici jedničky?
Tohle rozhodují trenéři. Nicméně se zatím střídáme, tak uvidíme jak to bude na play off.