Jaké to je vyřadit bývalý tým?
Tak samozřejmě se to ve mně láme. Minulý rok jsem s většinou z kluků, vyhrál titul ve druhé lize, teď jsem ale stál na druhé straně, té vítězné.

Stejně jako loni opět v úspěšnějším týmu. Máte v sobě vítěznou auru, štěští či něco jiného, že můžete opět slavit postup?
Nemyslím si, že je to štěstí. Minulý rok měl Tábor úplně jiný drive, než tento rok. My jsme hráli jako tým jeden za druhého, což rozhodlo.

Ačkoliv vítěznou branku dal opět Ondra Havlín, tak vy jste přidal pojistku. Co vám v tu chvíli probliklo hlavou, když jste skóroval i vůči Táboru?Ano, Ondra Havlín dal nejdůležitější gól, díky kterému jsme vedli a vyhráli. Co se týče pojistky, když mi přišla nahrávka a já jel sám na bránu, cítil jsem, že se zápas láme a rozhodne se, jak se utkání muže vyvíjet. Ve chvíli, když mi vyšla klička a já zvedal ruce, cítil jsem pro mě osobně velkou úlevu.

Příbram oplatila Táboru loňské vyřazení v play-off.
Vendeta za loňský rok dokonána. Příbram doma vyřadila Tábor

Už jsme naznačili, že kdo dal první gól, vyhrál. Které další věci byly klíčem k postupu?
Za mě osobně týmová hra, hrát jeden za druhého, soustředit se na náš výkon a nekoukat na rozhodčího či soupeře.

Nyní už jste v dalším kole play-off. Jak se hodí, že nemusíte absolvovat pátý zápas, pošetřit síly a připravovat se na dalšího soupeře?
Pro mě osobně je to příjemné. Hrál jsem všechny zápasy se zdravotními potíží, takže je to fajn a myslím, že i jako tým si odpočineme a připravíme se na další kolo.

V něm narazíte buď na Chomutov. Berete ho raději než Letňany?
Osobně jsem raději za Chomutov. Dařilo se nám proti němu v základní části a divácká kulisa tam má také něco do sebe.

Ondřej Havlín (vpravo) vystřelil Příbrami na ledě Tábora důležitou výhru.
Z maroda hrdinou. Havlín pravidelně boduje. Pohodu podtrhl vítězným gólem