Predátoři během turnaje nenašli ani jednoho přemožitele, když si připsali dvě vítězství a jednu remízu. Jako jediní tak neprohráli a zcela zaslouženě získali prvenství v turnaji. Na druhém místě skončil loňský vítěz Stará Huť Stealths, třetí místo patřilo příbramským Vorlům a čtvrtí byli hokejisté Višňové. „Průběh turnaje byl bezproblémový. Nikdo se nezranil, což je nejdůležitější. Zvítězil především sportovní duch,“ zhodnotil pořadatel Jaroslav Krůta.

Souboje na příbramském ledě však neměli pouze sportovní, ale i charitativní podtext. „Na závěrečném vyhlášení jsem oslovil všechny zúčastněné, jestli by byli ochotní přispět nějakou částkou na pomoc dětskému domovu Pepa v Lazci. Zájem pomoci mě velmi překvapil, ale hlavně potěšil,“ přiznal s nadšením Krůta. A dodal: „Za vybrané finance připravíme pro děti mikulášskou nadílku, která proběhne v sobotu v poledne na zimním stadionu.

Pomoci se rozhodli i hráči HC Příbram, kteří obdarují děti během první přestávky sobotního domácího utkání krajské ligy, ve kterém nastoupí proti soupeři z Kralup nad Vltavou.

Přehled individuálních ocenění v rámci předvánočního turnaje:

Nejlepší útočník: Tomáš Čanda – Višňová
Nejlepší střelec: Jan Opička – Vorli Příbram
Nejlepší obránce: Vojtěch Pacovský – Predators Příbram
Nejlepší brankář: Tomáš Brůček - Stará Huť Stealths