Černošice - HC Příbram
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)

Příbramští hráči již tradičně zaspali úvod zápasu a než se stačili rozkoukat, tak prohrávali od 3. minuty 1:0. V 16. zvyšoval při přesilové hře na 2:0 domácí Veselý, když využil hrubku obránce Horáčka.

V 17. minutě si hosté vytvořili velkou příležitost ke snížení a jejich snahu zastavil až domácí obránce, ale pouze za cenu zalehnutí kotouče v brankovišti. Rozhodčí nařídil trestné střílení, které Mácha s jistotou proměnil -2:1.

Druhou třetinu zahájili Příbramští náporem, ale opět po vlastní chybě nabídli Černošicím šanci ke skórování, kterou využil Loskot -3:1. Druhá polovina této třetiny však již patřila hostům, respektive jejich druhé formaci. Cmunt s Máchou se postarali o vyrovnání.

Kdo očekával nápor hostů od začátku třetiny, tak se pletl. Domácí lépe bruslili a rozhodně byli v první polovině závěrečné třetiny aktivnější. V 51. minutě udělal Matouš hrubou chybu na utočné modré a pro Staňka s Hlinkou již nebyl problém skórovat.

Po této inkasované brance hosté přeci jenom zabrali. Velká příležitost se jim naskytla v samotném závěru zápasu, kdy hráli v početní převaze po vyloučení domácího hráče. Tuto příležitost však nevyužili, stejně, jakozávěrečný "závar" před brankou Černošic.

Domácí zcela zaslouženě vyhráli 4:3 a Příbramští tak neodčinili prohru v závěru roku s předposledním týmem tabulky.Teď prohráli dokonce i s posledním celkem KLM.

Branky: 3. Staněk (Hlinka), 16. Veselý, 25. Loskot (Kahánek), 51. Staněk (Hlinka) - 17. Mácha TS, 33. Cmunt (Mácha, Procházka), 40. Mácha (Kadič). Vyloučení: 7:4. Využití: 1:2. Střely: 18:30 (8:9, 3:13, 7:8). Rozhodčí: Coubal - Tash, Špringl. Diváci: 50.Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3.

HC Příbram: Kim Vávra - Michal Matouš, Petr Šlemenda, Zdeněk Procházka, Martin Kozelka, Petr Horáček, Michal Grín – Robert Štefan, Ondřej Pejsar, Martin Hrala - Ondřej Mácha, Jakub Kadič, Roman Cmunt - Jakub Furch, Martin Valášek, Tomáš Jobek - Michal Staňo, Jan Bauer.