Která z dosavadních sérií byla těžší?
Obě byly hodně těžké. Tým ukázal svojí sílu především v odvetě v Jesenici, kde dokázal otočit výsledek z 0:3 na 6:3. Na druhou stranu jsme měli co oplácet Popovicím, hlavně tedy to loňské vyřazení. Porazit dvakrát po sobě vítěze základní části určitě potěší.

Ve finále nastoupíte proti týmu, s nímž jste letos dvakrát vyhráli. Je to výhoda?
Na to musíme právě rychle zapomenout, i když nějaké podcenění soupeře nehrozí. V základní části skončilo Slaný před námi, takže je považováno za favorita. Obě naše výhry byly těsné a nepovažuji to proto za naší výhodu. Tyto zápasy budou mít úplně jiný náboj.

Jezdí s vámi početná skupina fanoušků. Přemýšleli jste o vypravení zájezdu?
Naši fanoušci jsou úplně fantastičtí. V popovické odvetě to opět dokázali a vytvořili nám domácí prostředí. Musím se přiznat, že o vybavení zájezdu jsem zatím ani nepřemýšlel. Bylo to dáno hlavně tím, že se prohodilo úvodní utkání a začínáme již v pátek ve Slaném. Určitě se spojím s prezidentem fanklubu a rozhodneme o případném druhém autobusu pro fanoušky.

Bude příbramský stadion při odvetě vyprodaný?
Tak to by bylo opravdu krásné vyprodat příbramský stadion při odvetě. Určitě se to ale nestane. Budu spokojený, když přijde více jak 500 lidí. A ještě víc budu spokojený, když naši fanoušci budou mít důvod k radosti a oslavám…