Slaný – HC Příbram
2:1 sn (0:1, 0:0, 1:0 – 1:0)

Utkání dvou celků ze špičky tabulky začalo pro hosty výborně, když se hned ve 4. minutě ujali vedení po zásahu Máchy.

Těsný náskok pak drželi více jak čtyřicet minut, ale na začátku třetí části se prosadil slánský Průcha a poslal zápas do prodloužení.

V něm gól nepadl, a tak se rozjely samostatné nájezdy. V první sérii ani jeden z hráčů neuspěl, ve druhé sérii byli naopak úspěšní oba. A tak rozhodly třetí nájezdy, v nichž dokázal překonat gólmana jen domácí Eitler.

Branky: 45. Průcha, rozh. sam. nájezd Eitler – 4. Mácha (Komínek). Vyloučení: 5:3. Bez využití. Rozhodčí: Macháč – Heller, Holec. Střely: 32:30 (9:13, 12:5, 11:12). Diváci: 85.

HC Příbram: Kořínek – Matouš, Šlemenda, Horáček, H. Tylich, M. Kozelka, Varačka, Grín – Polák, Kadič, Hrala – Mácha, Mikeska, Komínek – Hlaváč, Pejsar, Jobek – Furch.

V dalším kole hrají příbramští hokejisté na svém ledě proti Mělníku. Utkání je na programu v sobotu od 16 hodin.