Stejně jako před týdnem s Černošicemi i tentokrát tým trenéra Petra Furcha prohrával. Slánské dostal do vedení poměrně brzy Lapáček. Minutu před přestávkou však srovnal Šmejkal a pak už to byli pouze Příbramští, kteří mířili přesně.

Obrat zařídil znovu Šmejkal, uklidnění přidal Polák a výsledek pečetili v poslední desetiminutovce ještě Hlinka a Šlemenda.

K dalšímu utkání krajské ligy nastoupí příbramští hokejisté netradičně až v neděli, ale zato proti jednomu z tradičních soupeřů – Slavoji Velké Popovice.

HK Lev Slaný - HC Příbram 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
Branky: 3. Lapáček – 19. a 27. Šmejkal, 35. Polák, 50. Hlinka, 59. Šlemenda. Vyloučení 8:6. Využití 0:2. V oslabení: 1:0.
Příbram: Vávra (Kořínek) – Šlemenda, Grubner, Matouš, Chudý, Hlinka, Procházka – Mikeska, Kadič, Šmejkal, Mácha, Jobek, Polák, Pejsar, Svoboda, Peterka, Veverka.