HC Příbram – Vlašim
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

V úvodu utkání měly oba celky po vyloučeních početní výhodu, hosté dokonce dvojnásobnou. Brankáři však své spoluhráče podrželi.

Čistá konta nakonec oba drželi padesát minut. Teprve v polovině poslední části si mohl domácí fanouškovský kotel zakřičet poprvé v letošní sezoně gól. To zafungovala spolupráce prvního útoku a síť rozvlnil Jobek.

Hosté se poté vrhli za vyrovnáním, což otevřelo prostor Příbramským. V rozmezí necelých dvou minut se do listiny střelců zapsali i Polák a Šlemenda a o třech bodech bylo rozhodnuto.

Branky: 50. Jobek (Kadič), 56. Polák (Kadič, Matouš), 57. Šlemenda (Polák). Vyloučení: 4:7. Střely: 48:18 (15:2, 17:10, 16:6). Rozhodčí: Vojtěchovský – Frühauf, Doskočil. Diváci: 95.

HC Příbram: Vávra – Matouš, Šlemenda, Tylich, Procházka, Grubner, Horáček, Sirotek, Lipka – Polák, Kadič, Jobek – Peterka, Pejsar, Flieger – Klemš, Mikeska, Hrala – Císař.

Ostatní výsledky

Ml. Boleslav B – Rakovník 10:5 (4:1, 2:3, 4:1). Loňský vítěz základní části HC Rakovník sice šel do vedení, ale první třetinu prohrál 1:4. Ve druhé třetině domácí polevili a Rakovník snížil na rozdíl dvou gólů, ale poslední část se hrála znovu v režii Ml. Boleslavi. Branky: Christov 4, Vajsejtl 2, Kristek, Kollner, Franc, Protivný – Pechanec 3, Douda, Kounovský. Rozhodčí: Coubal – Špringl, Tasch. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:1. Oslabení: 3:0.

SK Černošice – HC Jesenice 1:2 (0:0, 0:2, 1:0). Hráno v rychlém tempu. Oba týmy měly dostatek příležitostí, ale oba brankáři kralovali. Nakonec o vítězství hostů rozhodly přesilovky. Branky: Loskot – Patera, Horčička. Rozhodčí: Mrázek – Müller, Honsů. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:2.

Lev Slaný – HC Benešov 10:3 (4:0, 4:2, 2:1). Od začátku utkání byly mnohem aktivnější domácí šelmy, které šly už v 8. minutě vedly 2:0. To ale nebylo vše. Do přestávky přidali domácí další dvě branky. Hned v první minutě druhé části sice hosté snížili, ale další průběh druhé třetiny se hrál znovu v režii HK Lev Slaný. Ten už po dvou třetinách vedl 8:2 a nikdo nepochyboval, že hosté odjedou s desítkou. To se také v poslední třetině stalo. Mezi 50 a 52. minutou přidali další dvě trefy. Branky: Kubinčák 3, Lapáček 3, Novák 2, Šelicha 2 – Holánek, Jirků, Hynek. Rozhodčí: Doubek – Hrčka, Fůs. Vyloučení: 8:5, Využití: 1:1, Oslabení: 1:0.

V. Popovice – Kr. Dvůr 4:5 sn (1:1, 2:0, 1:3). Dramatický a bojovný zápas až do konce. Hosté už v čase 3:01 šli do vedení, ale domácí rychle otočili a dokonce vedli 3:1. Zdálo se, že domácí Velké Popovice půjdou jasně za svým vítězstvím, ale hosté je pořádně zaskočili. Nejen že vyrovnali na 3:3, ale v čase 59:19 dokonce znovu vyrovnali na 4:4 a vynutili si prodloužení. to branku nepřineslo, a tak přišly nájezdy, v nichž měli více štěstí hosté. Branky: Chochola, Moravec, Žoha, Culka – Rákosník, Landa, Vacek, Křesťan, Pánek (nájezd). Rozhodčí: Hruška – Lohr, Nevařil. Vyloučení: 6:7, Využití: 3:2.

J. Mělník – HC Poděbrady 4:2 (1:0, 2:1, 1:1). Domácí šli sice do vedení v 5. minutě, ale na druhý gól čekali až do 28. minuty. Hosté snížili na 2:1 a v poslední části na 3:2, ale v 60. minutě výhru pečetili. Branky: Kratochvíl, Šubrt, Příhoda, Ondra – Procházka, Pácal. Rozhodčí: Švejda, Záhora, Holec. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1.