Meziokresní přebor mužů

12. kolo: Lány – Nové Strašecí 9:4 (4:1, 3:2, 2:1) Michl 4, Karas 3, Slapnička, Brunner – Hudec, Omrai, Müller, Lev, Sokol Solopisky – Slavoj Obecnice 5:3 (4:0, 1:1, 0:2) Šťastný 2, Staněk 2, Brych – Veselý 2, M. Kozelka, Cerhovice – Žebrák 2:7 (0:1, 1:4, 1:2) Jedlička, Kašička – Langer 2, Sládek 2, Belda, Šmerhovský, Foltýn, HK Příbram 99 – Mníšek p. B. 10:4 (2:0, 4:3, 4:1) Silbernágl 2, Beran 2, Tobolič 2, Tecl, Jančík, Mil. Staňo, Karnoš – Michl, Pražák, Petovský, Šturm, Černošice B – Důl Kladno 6:5 (4:2, 1:3, 1:0) Slapnička 3, Herma, Otomanský, Ureš – Ungrman 2, Štechmiler, Hauf, Soukup.

1. Spartak Žebrák 12 10 1  1 91:41 21
2. Sokol Solopisky 12 10 1  1 87:46 21
3. Slavoj Obecnice 12  7 2  3 54:38 16
4. HK Příbram 99 12  7 1  4 66:47 15
5. Černošice B 12  7 0  5 69:56 14
6. Důl Kladno 12  6 0  6 59:47 12
7. Lány 12  3 0  9 42:73  6
8. Mníšek p. B. 12  3 0  9 58:99  6
9. Sokol Cerhovice 12  2 1  9 49:65  5
10. Nové Strašecí 12  2 0 10 42:103 4

O pohár starosty Sedlčan (k 27. 1.)

1. liga: Zvírotice – Dal. Dušníky 9:1, Genemusic – Chlum 13:4, Příčovy – Rožmitál 4:6.
1. Zvírotice 18 18 0 0 137:37 36
2. Genemusic 18 13 1 4 121:69 27
3. Rožmitál p. Tř. 19 12 1 6 101:58 25
4. Kačeři Příčovy 18 11 1 6  76:62 23
5. Kňovice 18 10 0 8  64:65 20
6. DSK Dal. Dušníky 18  9 1 8  74:70 19
7. Bubák Chlum 18  8 3 7  58:59 19

2. liga: Křepenice – Olbramovice 3:2, STROS – Solopysky 6:5, Vršovice – Štětkovice 2:4.
1. St. garda Štětkovice 19 9 0 10 88:65  18
2. Čerti Křepenice 18 8 1  9 70:74  17
3. STROS 18 6 2 10 59:104 14
4. Huroni Vršovice 18 6 1 11 62:83  13
5. Žabáci Solopysky 18 4 2 12 44:81  10
6. SK Votice 18 4 0 14 56:118  8
7. Olbramovice 18 2 1 15 34:99   5

3. liga: Miličín – AHC N. Knín 0:1, Ševci N. Knín – Štětkovice B 2:4, AHC N. Knín – Ševci N. Knín 3:6.
1. Domino 17 12 4 1  86:42 28
2. AHC N. Knín 18 13 1 4 106:45 27
3. Dublovice 17 11 3 3  76:49 25
4. Citroën Drásov 18 10 2 6  86:80 22
5. Miličín 17  8 4 5  80:57 20
6. Ševci N. Knín 18  9 1 8  69:72 19
7. St. gar. Štětkovice B 18  6 4 8  50:49 16

4. liga: Kos. Hora – Rumola 2:3, Draci – Hrádek 8:3, Neveklov – Rybníkáři 2:5.
1. Draci 17 6 2  9 73:73  14
2. Hrádek 17 7 0 10 63:104 14
3. Tučňáci Kos. Hora 18 6 1 11 60:63  13
4. Medvědi Sedlčany 17 6 1 10 70:91  13
5. Rybníkáři 18 6 1 11 63:90  13
6. Rumola 17 6 1 10 62:92  13
7. Novit Neveklov 17 3 1 13 35:72   7

Hobby liga Příbram

Odvety čtvrtfinále:
Sršni Příbram – Metyzol Podlesí 1:10 (první zápas 2:4, postupuje Podlesí.
SG Rožmitál – Cetos Příbram 2:8 (první zápas 0:5, postupuje Cetos.
T-HC Bohutín – Kaspo Příbram 3:0 (první zápas 5:0, postupuje Bohutín).
Sedláček Kärcher – Kanci Rožmitál 2:3 (první zápas 3:4, postupuje Rožmitál).
První utkání semifinále a utkání o 5.-8. místo se hrají 1. února, odvety pak až za čtrnáct dní – 15. února.