„Vedli jsme 2:0 po první třetině a měli to pod kontrolou, ale druhou třetinu jsme odehráli špatně, nechali je kontaktním gólem chytnout a třetí třetina byla ještě horší. Rozhodly přesilovky, my nedáme, oni je umějí využít. Kluci bojovali, snažili se, ale nedaří se dávat góly, a to rozhodlo celou sérii," řekl Jaroslav Střeska.

Obecnice – Žebrák 2:3 (2:0, 0:1, 0:2). Branky: Hochmann (J. Kubista), Stoklasa (Sirotek, Filkorn) – Kučera (Foltýn), Jícha (Kacovský, Machač), Kučera. Vyloučení: 8:9. První zápas: 0:2, do finále postupuje Žebrák.
Obecnice: Křiva – Kubják, Sirotek, Jan Střeska, Moser, T. Střeska, Tobolič – Dvořák, Kozelka, Hochmann, Procházka, Veselý, Kozohorský, Stoklasa, Filkorn, Jan Kubista.

Druhé semifinále: Žilina – Jesenice B 3:5 (sam. náj. 2:0). První zápas: 6:2, do finále postupuje Žilina.

Závěrečný program Meziokresního přeboru v ledním hokeji se uskuteční na ZS v Hořovicích. Od 15 hodin nastoupí k utkání o 3. místo Jesenice B a Obecnice, v 17.30 hodin je pak na programu finálový duel Žebrák – Žilina.