Hráči HK Příbram 99 podruhé za sebou hráli doma a poradili si s béčkem Hořovic. Jednoduché to však neměli, neboť hostující tým kladl dvě třetiny statečný odpor. V poslední části však odpadl.

Dvě výhrymá i Obecnice, která však svého soupeře převálcovala od první minuty a berounským policistům nakonec nedovolila ani čestný úspěch.

SKP Beroun – Obecnice
0:7 (0:3, 0:2, 0:2)
Branky: Mart. Kadič (Hochmann), Hochmann (Kozelka, Mart. Kadič), Mir. Kadič (Veselý), Veselý (Moser), Hochmann (Kozelka), Kozelka (Hochmann), Veselý (Mir. Kadič). Vyloučení: 8:5.
Obecnice: Křiva - Kubják, Ureš, Hyspecký, Jar. Střeska, Jan Kubista - Hochmann, Kozelka, Mart. Kadič, Mir. Kadič, Veselý, Moser, Jos. Kubista, Ručka, Ryba.

HK Příbram 99 - Hořovice B
8:3 (2:1, 2:1, 4:1)

Branky: Dragoun 2, Tecl 2, Jančík, Valčík, Stránský, Polnický – Brotánek 3.

Černošice B – Žebrák
9:2 (2:0, 2:0, 5:2)

Branky: Pavlík 3, R. Procházka 2, Musil, Šmigelski, Hůrka, Kovařík – Tót, Jícha.

7. SKP Beroun 2 0 0 2 1:21 0

Příští kolo – sobota: HK Příbram 99 – Žebrák (19.15), Obecnice – Hořovice B (16.45), Beroun – Cerhovice.

Skupina B: Žilina – Černošice 8:4 (1:0, 3:2, 4:2), Dobřichovice – Mníšek nehlášeno, Kladno – Lány 5:4 (2:1, 1:1, 2:2).

1. Velc Žilina 2 2 0 0 24:4 4
2. Lány 2 1 0 1 7:5 2
3. Důl Kladno 1 1 0 0 5:4 2
4. Černošice 2 1 0 1 11:12 2
5. Solopysky 1 0 0 1 4:7 0
6. Dobřichovice 1 0 0 1 0:3 0
7. Mníšek p. B. 1 0 0 1 0:16 0