HK 99 poprvé prohrál, Obecnice drží neporazitelnost

Příbramsko – Ve třetím kole Meziokresního přeboru hokejistů se ve skupině B hrály hodně vyrovnané zápasy. Všechny nakonec skončily výhrou o jediný gól.

16.11.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vlastimil Leška

První porážku v sezoně zaznamenal příbramský HK 99. Po první třetině sice nad Žebrákem vedl, ale druhá třetina se hostům vyvedla a zajistili si v ní pěti góly výhru.

Zato s plným počtem bodů pokračuje Obecnice. Ta pro změnu s béčkem Hořovic po první i druhé části prohrávala, jenomže výsledek dokázala v poslední třetině otočit.

Skupina B

HK Příbram 99 – Žebrák
8:9 (4:3, 2:5, 2:1)
Branky: Topič 2, Eliášek 2, Uhlíř, Dragoun, Stránský, Tecl – Foltýn 3, Belda 2, Jícha 2, Tót, Stejskal.

Obecnice – Hořovice B
5:4 (0:1, 2:2, 3:1)

Branky a as.: Mart. Kadič (Hochmann, Kozelka), Hyspecký (Moser, Veselý), Hochmann (Kozelka), Veselý (Procházka), Hochmann (Kozelka) – Pánek 3, Šťastný. Vyloučení: 9:10 + Hořovice OK za nesp. chování.
Obecnice: Křiva - Kubják, Hyspecký, Jan Kubista, Moser - Hochmann, Kozelka, Mart. Kadič, Mir. Kadič, Veselý, Ručka.

SKP Beroun – Cerhovice
8:7 (3:2, 3:3, 2:2)

Branky: Hipča 4, Verner, Longauer, Eliášek, Onderka – Kratochvíl 3, Kára 2, Hochman, Svoboda.

7. Hořovice B 3 0 0 3 7:20 0

Příští kolo: Hořovice B – Cerhovice, Obecnice – Žebrák, Černošice B – HK Příbram.

Skupina A

Mníšek – Důl Kladno 4:7 (2:2, 1:2, 1:3), Černošice – Dobřichovice 11:4 (2:2, 6:2, 3:0), Solopysky – Velc Žilina 6:7 (2:2, 2:0, 2:5).

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.