Příbramští nastoupili proti poslednímu celku tabulky, který v prvních čtyřech kolech nezískal ani bod. Od HK 99 se tedy čekalo vítězství, kterému byli po první třetině blízko, neboť vedli už 3:0. Domácí však nesložili zbraně, do druhé přestávky snížili na rozdíl jediného gólu a v závěrečné části výsledek otočili ve svůj prospěch.

Výsledky 7. kola: Cerhovice – Příbram 6:5 (0:3, 3:1, 3:1) Kratochvíl 2, Houška, Hochman, Grantner, Klečka – Stránský 2, Dragoun, Charvát, Tecl, SKP Beroun – Černošice B 6:11 (1:1, 0:4, 5:6), Hořovice B – Žebrák 4:3 (2:1, 0:1, 2:1).

7. SKP Beroun 5 1 0 4 19:46 2

V příštím kole hraje Příbram v Berouně a hokejisté Obecnice se už v pátek představí v Hořovicích, kde hrají domácí zápasy Cerhovice.

Skupina A: Solopysky – Mníšek 9:1 (4:0, 3:0, 2:1), Žilina – Lány 2:1 (0:0, 1:1, 1:0), Dobřichovice – Kladno nehlášeno.

1. Žilina 6 5 0 1 54:18 10
2. Černošice 6 4 0 2 48:28 8
3. Důl Kladno 5 4 0 1 23:17 8
4. Solopysky 6 3 0 3 36:26 6
5. Lány 6 3 0 3 25:19 6
6. Mníšek 6 1 0 5 19:60 2
7. Dobřichovice 5 0 0 5 12:49 0