Hráči Obecnice svedli tuhý souboj s nedalekým Mníškem pod Brdy. Ještě po druhé třetině prohrávali o gól, ale v závěrečné části strhli vedení čtyřmi brankami na svou stranu.

Hodně divoký průběh měl zápas HK Příbram 99 s Cerhovicemi. Už v úvodní třetině zde padlo osm branek, což byla nakonec téměř polovina z celkového skóre. Příbramští udrželi vedení a podruhé za sebou zvítězili.

Ani sedmnáct branek v Příbrami však nebylo víkendovým rekordem.

Vedoucí tým soutěže Spartak Žebrák totiž nasázel poslednímu celku tabulky Novému Strašecí čtyřiadvacet gólů.

Výsledky 7. kola
Žebrák – Nové Strašecí 24:3 (4:0, 10:2, 10:1) Langer 5, Belda 4, Bakule 4, Foltýn 3, Jícha 3, Hipča 2, Průša, Kučera, Sládek – Knotek, Němec, Omrai, Mníšek – Obecnice 6:9 (3:1, 3:4, 0:4) Divíšek 3, Říha, Šturm, Fridrich – Procházka 4, Hyspecký, Filkorn, Stoklasa, Mácha, Kozelka, Černošice B – Solopisky 0:5 kontumačně, zápas byl ukončen ve druhé třetině po inzultaci rozhodčího hráčem domácích, HK Příbram 99 – Cerhovice 11:6 (5:3, 2:2, 4:1) Beran 4, Bílik 2, Mich. Staňo, Mil. Staňo, Valčík, Charvát, Karnoš – Urbančík 3, Kořínek, Grantner, Vereš.

1. Spartak Žebrák 7 7 0 0 76:17 14
2. Slavoj Obecnice 7 6 0 1 47:28 12
3. Černošice B 6 4 0 2 36:26  8
4. Solopisky 6 4 0 2 34:27  8
5. Mníšek p. B. 6 2 1 3 39:39  5
6. HK Příbram 99 6 2 0 4 27:35  4
7. Lány 6 1 2 3 30:44  4
8. Cerhovice 6 0 1 5 29:57  1