HC Příbram - Kralupy 5:4 (0:2, 2:2, 3:0)

Hosté v první třetině lépe bruslili a nekompromisně trestali každou chybu domácích. Když ve druhé třetině po hrubé chybě domácího brankáře zvýšili již na 0:3, zdálo se o utkání rozhodnuto. Domácí však zbraně nesložili a v závěrečné třetině završili obrat v utkání.

Branky: 30. Komínek (Horáček), 36. Valášek (Flieger), 43. Komínek (Hájek, Peterka), 44. Flieger (Valášek), 49. Komínek (Peterka, Valášek) - 12. Krouzík (Šarse), 16. Stínka, 23. Kolc, 39. Brindzej (Novák). Rozhodčí: Švejda - Záhora, Holec. Vyloučení: 5:8. Bez využití. Střely: 34:22 (7:9, 15:7, 12:6). Diváci: 160.

HC Příbram: Simer - M. Kozelka, H. Tylich, Tecl, Horáček, Flieger, Pinka - Komínek, Anděl, Trč - Mácha, Mikeska, Hájek - Valášek, Peterka, Hrala - Staňo, jobek, Pejsar.