Hokejisté ztrátu nedotáhli, v premiéře nebodovali

Kralupy - V sobotu odstartovala nová sezona Krajské ligy mužů v ledním hokeji. HC Příbram se představil na ledě Kralup a prohrál 1:2.

12.9.2010

HK Kralupy - HC PříbramFoto: Martin Bouška

Kralupy - Příbram
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Na začátek sezony mělo utkání svižné tempo. Skóre otevřel již ve čtvrté minutě domácí Háva po přihrávce Eliáše. Utkání mělo spád, ve kterém vynikli oba gólmani, domácí Kresta a hostující Vávra, kteří nedovolovali změnit skóre. Bolístkou však bylo neproměňování přesilovek za běžné nezáludné fauly.

Na začátku druhé třetiny uvolnil domácí Kulhavý Brindzeje. Ten se proháčkoval obranou Příbrami a nekompromisně skóroval. Domácí Kralupy vedly 2:0. Jediná využitá přesilovka patřila hostům. Ve 36 minutě utkání prudkou střelou do růžku branky skóroval Tylich za asistence Matouše a Kadiče.

Třetí třetina přinesla taktické manévry obou trenérů. Skóre 2:1 se již nezměnilo, a to ani v poslední minutě při závěrečné power play bez brankáře Příbrami. Kralupští borci své tvrdě vydřené vítězství udrželi.

Branky: 4. Háva, 22. Brindzej - 36. Tylich. Rozhodčí: Pokorný.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

KRÁTCE: Zámek Dobříš uzavře expozice

Příbramsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu.

Musel na rychlo změnit plány, přesto Jan Tománek v závodu ve Švýcarsku zazářil

Svatý Mořic – Jan Tománek se zúčastnil závodu VISMA Ski Classics La Diagonela, v rámci kterého absolvoval třicetikilometrový závod La Pachifica. Svůj souboj s náročnou tratí dokončil ve výborném čase 2:41.12 hodiny jako jediný handicapovaný závodník na sledgi.

Úspěch! Martin Macík si z Dakaru odváží páté místo

Sedlčany – Závodníci sedlčanského týmu Big Shock Racing dosáhli v letošním extrémně náročném ročníku Rallye Dakar na výborná umístění. Posádka kamionu Martin Macík, František Tomášek, Jan Mrkva vybojovala pátou pozici, motorkář Jan Brabec obsadil konečné 39. místo. Postarali se tak o nejlepší české výsledky ve svých kategoriích.