Kralupy - Příbram
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Na začátek sezony mělo utkání svižné tempo. Skóre otevřel již ve čtvrté minutě domácí Háva po přihrávce Eliáše. Utkání mělo spád, ve kterém vynikli oba gólmani, domácí Kresta a hostující Vávra, kteří nedovolovali změnit skóre. Bolístkou však bylo neproměňování přesilovek za běžné nezáludné fauly.

Na začátku druhé třetiny uvolnil domácí Kulhavý Brindzeje. Ten se proháčkoval obranou Příbrami a nekompromisně skóroval. Domácí Kralupy vedly 2:0. Jediná využitá přesilovka patřila hostům. Ve 36 minutě utkání prudkou střelou do růžku branky skóroval Tylich za asistence Matouše a Kadiče.

Třetí třetina přinesla taktické manévry obou trenérů. Skóre 2:1 se již nezměnilo, a to ani v poslední minutě při závěrečné power play bez brankáře Příbrami. Kralupští borci své tvrdě vydřené vítězství udrželi.

Branky: 4. Háva, 22. Brindzej - 36. Tylich. Rozhodčí: Pokorný.