Kr. Dvůr - Příbram
3:2 sn (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)

Do utkání aktivněji vstoupili Příbramští. Rychlým přístupem a rozehrávkou po dlouhé přihrávce přes střední pásmo Králodvorské dostávali pod tlak.

První branka přišla ve4. minutě, když po nepřesné rozehrávcedomácích ve vlastní třetině se kotouče ujal příbramský Komínek, přihrál Jobkovi, a ten nekompromisně trestal - 0:1.

Po této brance svěřenci Josefa Kardoše začali plnit přidělené úkoly, a to aktivní hru mezi vrcholem kruhů útočné třetiny, až po dělící červenou čáru. V tu chvíli Příbramští měli velký problém s rozehrávkou, a to byla voda na králodvorský mlýn. Nejprve přišlo srovnání z hole Pichlíka v 8. minutě z přesilové hry.

V10. minutě králodvorští hokejistéhráli dvě minuty přesilovou hru 5 na 3 a ač měli minimálně tři jednoznačné brankové šance, Příbramští se dovedli ubránit. Králodvorští napadali hostujícírozehrávku a drželi Příbramské daleko od své svatyně. Tato hra slavila další úspěch, a to opět z hole Pichlíka, který se před brankou nejlépe zorientoval a skóroval podruhé - 2:1.

Druhá část byla vyrovnanou partií, během níž Králodvorské držel svým výborným výkonem gólman Pavlů a na straně Příbrami Vávra.A takse šlo do kabin za stejného stavu jako po první části.

Do třetí části Králodvorští vstupovali s pětiminutovou přesilovou hrou. Ta se jim však vůbec nevyvedla. Po těchto pěti minutách se začali Příbramští probouzet k maximální aktivitě a Králodvorští jim pomohli svou nedisciplinovanou hrou k pěti přesilovým hrám. I když domácí tato oslabení ve čtyřech ustáli bez ztráty, přišla 57. minuta a opět chyba v rozehrávce, po které nechytatelnou dělovkou Anděl prostřeli vše, co mu stálo v cestě - 2:2.

Tato branka králodvorské hokejisty vyburcovala k závěrečnému náporu. O necelou minutu později po spolupráci druhé pětky padla po střele Rendly od modré branka, alečárový rozhodčí tuto akci ohodnotil jako ofsajdovou a branka nebyla uznána. Do konce třetiny další branky, už nepadly a tak se šlo na samostatné nájezdy.

První šli na řadu Králodvorští a neproměnili. Stejně ale naložili s nájezdem i Příbramští. Ve druhé sérii se Králodvorští ujali vedení 1:0. Ve třetí sériinastoupil králodvorský Hamada a svou brankou rozhodl.

Branky: Pichlík 2, Hamada-Jobek, Anděl. Vyloučení: 10:7. Využití: 1:0. Rozhodčí: Jecelín -Záhora, Holec. Diváci: 86.