Kaspo má prvenství nadosah

Příbram - Hobby liga hokejistů v Příbrami pomalu finišuje. A finišuje i tým Sedláček Kärcher. Po dvou výhrách už se dotáhl na předposlední Mistake Team. Vedoucí Kaspo naopak už pomalu může začít slavit prvenství.

3.3.2009

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Hájek

Kaspo Příbram - Tybys 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Domácí se dostali do vedení brankami Valty a Binara. Hosté ve druhé části zvýšenou aktivitou snížili. I když se hosté v závěrečných minutách utkání snažili vyrovnat, domácí udeřili do otevřené obrany a třetí brankou završili vítězství.
Branky: Valta 2, Binar – Skalický. Vyloučení: 3:4. Rozhodčí: Kolář, Kiss.

Tybys – Sedláček Kärcher 2:6 (0:3, 2:3, 0:0)

I v takovém utkání, kde se zdá, že o nic nejde, museli rozhodčí utkání předčasně ukončit za nesportovní chování hráče hostí, když už bylo o výsledku rozhodnuto.
Branky: Oktábec, Kálal - Staněk, J. Perďoch, Švehla, Kramata, Hampejs, Spak. Vyloučení: 6:7 (Hásek Tybys – OK). Využití: 1:3. Rozhodčí: Chlumecký, Kiss.

Sedláček Kärcher – T-HC Bohutín 6:2 (2:1, 3:0, 1:1)

Sedláčkovci závěrem sezóny nabírají dech. Běhen dvou minut se dostali do dvoubrankového vedení. Bohutín ještě do přestávky snížil, ale ve druhé třetině nenechali nic náhodě a nasázeli svému soupeři tři branky. V závěrečné třetině si vítězství pohlídali.
Branky: J. Sedláček 2, Kinter 2, Staněk, Vandas – Grinč, Šrajn. Bez vyloučení. Rozhodčí: Ručka.

HC ZAT Podlesí – Mistake Team 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)

Po vyrovnaných dvou třetinách rozhodli o svém vítězství hráči Podlesí v poslední třetině, když dokázali nastřílet svému soupeři tři branky v rozmezí tří minut.
Branky: Kopec, Vošmik, Kabíček, Hodermanský, Doležal – Novák. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Rozhodčí: Kolář, Bernard.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.