Hokejová hobby liga skončila

Příbram - Hokejová hobby liga neregistrovaných hokejistů v Příbrami skončila. Vítězství si již s předstihem zajistilo Kaspo.

24.3.2009

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Hájek

HC ZAT Podlesí - HC Radětice 4:3 (1:0, 0:1, 3:2)

Podlesí překvapilo hosty s nátlakovou hrou a tím si vypracovalo řadu příležitostí. Jednu z nich využilo již v první minutě. Hosté odpovídali rychlými brejky, které využili k vyrovnání skóre. Rozhodnutí přišlo až ve 44. minutě z hole Kabíčka, který zařídil touto brankou vítězství svému týmu.
Branky: Kabíček 3, Palivec – Průša 2, Šedivý. Vyloučení: 3:4 (M. Pilecký – RAD OT). Využití: 0:1. Rozhodčí: Kolář, Bernard.

Tybys - T–HC Bohutín 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)

Tybys hrál vyrovnanou partii pouze v první třetině a na začátku druhé. Potom se pomalu začali prosazovat hráči Bohutína, kteří svoji převahu vyjádřili i brankově.
Branky: Vondruška – Ždánský 2, Frölich, Štofa. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Rozhodčí: Jelínek, Suk.

Mistake Team - Tybys 1:3 (0:0, 1:3, 0:0)

I když mužstvo Tybysu si bylo vědomo, že si udrží třetí místo, přeci jenom hráči chtěli toto místo potvrdit vítězstvím. To ukázali ve druhé třetině, kdy přestříleli svého soupeře třemi brankami. Mistake kosmeticky výsledek upravil brankou Kotába.
Branky: Kotáb – Janoušek, Vondruška, Furch. Vyloučení: 4:4 (Myslík TY – OT). Využití: 0:1. Rozhodčí: Kiss, Suk.

1. pětka
T. Sýkora (Kaspo) - Staněk (Kärcher), Sudík (Bohutín) - Máša (Kaspo), Kabíček (Podlesí), Binar (Kaspo).

2. pětka
Nový (Radětice) - M. Pilecký (Radětice), J. Perďoch (Kärcher) - Sýkora (Kaspo), Sedláček (Kärcher), Grinč (Bohutín).

3. pětka
Matějka (Podlesí) - Kubík (Kaspo), Valta (Kaspo) - M. Fiala (Radětice), Kálal (Tybys), Vošmik (Podlesí).

Pět nejlepších v kanadském bodování z každého týmu:
Kaspo: 1. Máša, 2. Binar, 3. Sýkora , 4. Valta, 5. Kubík.
Bohutín: 1.Grinč, 2. Ernst, 3. Sudík, 4. Holeček, 5. Šrajn.
Tybys: 1. Kálal, 2. Vondruška, 3. Skalický, 4. Jiráček, 5. Nacházel.
Radětice: 1. M. Fiala, 2. Průša, 3. M. Pilecký, 4. Šedivý, 5. Jonák.
Podlesí: 1. Kabíéček, 2. Kopec, 3. Vošmik, 4. Palivec, 5. Vaněk, Náprstek.
Mistake: 1. Hejhal, 2. Vitásek, 3. Brejcha, 4. Sedláček, 5. Pechač, Pudlo.
Sedláček–Kärcher: 1. M. Sedláček, Staněk, 3. J. Perďoch, 4. Vandas, 5. Hampejs.

24.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.