HC Příbram má za sebou další splněnou povinnost, když na svém ledě v utkání 7. kola KPM porazil předposlední tým tabulky.

HC Příbram – Kralupy
7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

Ačkoliv hosté dobře bruslili a snažili se držet krok, domácí tým byl od samého začátku lepším mužstvem. Cílevědomě šel za vítězstvím, které podtrhl čistým kontem. Trenérům udělal radost i fakt, že se dařilo proměňovat přesilové hry. V početní výhodě se Příbramáci radovali hned třikrát.
Branky: Trč 2, Mácha 2, Mandík 2, Jobek.
HC Příbram: Simer – L. Kozelka, M. Kozelka, Horáček, Tecl, Štofa, Slánský – Trč, Peterka, Mácha, Mandík, Pejsar, Jobek – Hájek, Pav. Tylich, Komínek – Pištělák, Flieger.

V dalším kole jedou Příbramští do Jesenice, v sobotu 24. listopadu pak hrají na svém ledě okresní derby proti DobříšiV nejnižší krajské hokejové soutěži se hrálo o víkendu čtvrté kolo.
Do Příbrami přijela Hvězda Kladno, na sedlčanském ledě bojovali sousedé v tabulce.

Sedlčany – Roudnice B
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

V Sedlčanech se utkaly dva týmy s doposud shodným počtem bodů. A byl k vidění pěkný hokej.
Hosty poslal do vedení Wágner, ale Sedlčanští hned v následující minutě srovnali gólem L. Sýkory. Čtrnáct vteřin po zahájení druhé třetiny pak strhl vedení na domácí stranu Beneš, ale hosté využitou přesilovkou opět vyrovnali.
Závěrečná třetina Sedlčanským nevyšla, když brzy inkasovali při dalším oslabení. Přesto mohli potřetí srovnat stav a vynutit si prodloužení.
Roudnice v 59. minutě špatně střídala a domácí hokejisté dostali na výběr mezi udělením dvouminutového trestu soupeři nebo trestným střílením. Sedlčany si vybraly nájezd, ten však Beneš neproměnil a ani následná power play už k remíze nepomohla.

Sp. Příbram – Hv. Kladno
7:3 (1:2, 4:0, 2:1)

Příbramští hokejisté byli favority zápasu, ale v první třetině to nepotvrdili, když se hosté dvakrát dostali do vedení. Po přestávce už Spartak neponechal nic náhodě. Ve 23. minutě vyrovnal Pokorný, o tři minuty později otočil skóre Bábek a úspěšnou desetiminutovku uzavřel druhým gólem Pokorný – 4:2. Skóre druhé třetiny pak pečetil Hlaváček.
Po šestém gólu Karnoše hosté snížili Nelibou, ale v 51. minutě jim nevyšla přesilovka a inkasovali sedmý gól Polívkou.

V utkání 1. kola OP v ledním hokeji získali cenné vítězství hráči Dobříše.

Cetos Příbram – Dobříš 5:7 (1:3, 2:2, 2:2 )

Hosté se brankami Zbránka, Jana Kubisty a Bžocha dostali do tříbrankového vedení, na které stihl odpovědět jen Stočes.
Druhou třetinu zahájili hosté další brankou z hole Bžocha. Domácí však během jedné minuty utkání zdramatizovali, když se trefil Holeček a v zápětí Kantor – 3:4. Dobříšské pak uklidnil Havlíček, ale Cetos přeci jen vyrovnal. V úvodu třetí třetiny se totiž dvakrát trefil Holeček.
Závěrečné slovo však měli hosté, když Zbránek a Havlíček zajistili hostům vítězství.
Branky: Holeček 3, Stočes, Kantor – Zbránek 2, Havlíček 2, Bžoch 2, Jan Kubista. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. Rozhodčí: Hruška, Hornáček.

Hokejová liga O pohár ředitele sportovních zařízení města Příbram.
Sedláček/Kärcher – Kaspo Příbram 1:9 (0:4, 1:5).
Ve druhém utkání hokejové ligy proti sobě nastoupila mužstva Sedláček – Kärcher a Kaspo Příbram. Utkání ligy neregistrovaných se hrají na dva poločasy hrubého času. Hosté po první části vedli 4:0. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, a tak v síti domácího brankáře skončilo dalších pět střel. Mužstvu Sedláček/Kärcher se podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch.
Branky: M. Perďoch - Oktábec 4, Švandelík, Vaněk, Binar, Sýkora, Lorenc.