Žabonosy – HC Příbram
3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

Domácí nasadili proti silnému soupeři exkolínského obránce Dedka, ale hosté se nezalekli. V šesté minutě je Tecl dostal do vedení a o pět minut později skóroval i obránci zapomenutý Trč – 0:2.

Žabonosy se vrátily do zápasu při první přesilové hře, kdy Král zpoza brány našel Holoubka, a ten nezaváhal.

Příbramští mohli zvýšit, ale v závěru první třetiny zaskočil za již překonaného Muziku obránce Jelínek, který vysmečoval puk z odkryté branky.

Po přestávce zaměstnaly Muziku pokus P. Tylicha z otočky a nájezd Mandíka. V polovině zápasu pak domácí gólman nestačil na nájezd Horáčka a Příbram vedla 1:3. Tříbrankový náskok pak zajistil hostům svou druhou trefou v zápase Trč.

Ve 35. minutě příbramští obránci odvrátili puk ke Svobodovi, který podruhé rozjásal domácí fanoušky.

Po druhé přestávce zkusily Žabonosy rychle snížit a povedlo se. Nedbalova rána sice jen vyprášila Simerovy betony, ale v přesilovce čtyř proti třem už Smítka ránou od modré gólmana prostřelil – 3:4.

Příbramáci začali napadat domácí rozehrávku a už svého soupeře do zakončení nepustili. Naopak po jednom z brejků vrátil hostům klid Pejsar.
Tři minuty před koncem zkusili domácí trenéři při vyloučení Tecla power–play, ale po odražené střele se zmocnil kotouče Trč a do prázdné branky završil hattrick.

HC Příbram: Simer – H. Tylich, Kozelka, Anděl, Trč, P. Tylich, Valášek, Slánský, Tecl, Jobek, Mandík, Mácha, Flieger, Štofa, Pejsar, Pištělák.

V sobotu hraje HC Příbram doma od 18 h se Zlonicemi.