Příbramský HC potvrdil suverénní postavení v tabulce a přestože na svém ledě nechal soupeře dostat se do vedení, nakonec jej domů vyprovodil druhým dvojciferným vítězstvím v krátké době po sobě.

HC Příbram – Zlonice
12:1 (4:1, 5:0, 3:0)

Hosty poslal ve čtvrté minutě do vedení Lacina a Zlonice v tu chvíli nabyly dojmu, že s příbramským týmem sehrají vyrovnanou partii. Ale už o pár minut později ze sna procitli, když v krátkém sledu po sobě čtyřikrát lovili puk ze své sítě. V dalším průběhu zápasu už nezahrozili.

HC Příbram: Simer (Pavlů) – H. Tylich, M. Kozelka, Horáček, Benda, Štofa, Slánský, L. Kozelka – P. Tylich, Valášek, Trč – Mandík, Pejsar, Jobek – Mácha, Hájek, Flieger – Komínek, Peterka.

Už v sobotu se rozběhne odvetná část KLM. A příbramští hokejisté budou mít opět výhodu domácího prostředí. Od 18 hodin přivítají Králův Dvůr, který v úvodním zápase letošní sezony porazili 3:1.

V tomto zápase by se měla v příbramském dresu představit další posila – Jan Vaněk, jenž byl stažen z hostování v druholigovém Slaném. Čtyřiadvacetiletého obránce nejde přehlédnout, měří totiž 189 cm a váží 91 kg.

Vaněk hrával za prvoligový dorostenecký tým HC Příbram a v sezoně 2003/04 juniorskou extraligu za HC Plzeň. Zde odehrál 35 zápasů a nasbíral celkem 4 body v kanadském bodování. Následovaly dvě sezony v druholigovém seniorském příbramském týmu. Zde odehrál celkem 34 zápasů a nastřádal 4 body. Když HC Příbram sestoupil do krajského přeboru mužů a následně neobsadil seniorskou soutěž, odešel na dvouleté hostování do UHK LEV Slaný.