Sedlčany – Poděbrady
2:9 (0:2, 1:4, 1:3)

Domácí se poprvé prosadili až ve 40. minutě, což na bodový zisk bylo příliš dlouho. Poděbrady vedly už 6:0 a vzít tři body si už nenechaly.

Branky: Sýkora, Flieger – Pittel 2, Fiala, Pozník, Drahoňovský, Skokan, Löffelmann, Hněvsa, Buldra. Rozhodčí: Holenda. Vyloučení: 9:4. Využití: 0:2. Oslabení: 0:1.

Hořovice – Hvězda Kladno
5:6

Ani jeden z týmů nesplnil svoji povinnost a podrobnosti k utkání nenahlásil. Obě mužstva čeká finanční postih.

HC Kladno 88 – Benátky B
7:2 (1:1, 1:1, 5:0)

Hosté dvě třetiny vzdorovali a držely nerozhodný stav 2:2. Jenže v poslední části odešli fyzicky a dopouštěli se hrubých chyb, které dokázalo Kladno pětkrát potrestat.

Branky: Skála 2, Pritoka 2, Šimáček, Strachota, Novák – Bohdan, Cerha. Rozhodčí: M. Vojtěchovský – Z. Vojtěchovský, Doskočil. Vyloučení: 10:15. Využití: 2:0.

Dobříš – Kutná Hora
1:2 sn (1:0, 0:0, 0:1)

Několik desítek hokejových příznivců se příliš nezahřálo. K vidění byly jen dvě branky. Hosté působili živějším dojmem, zatímco domácí byli neplodní i v tutovkách.

Branky: Černý – Vaněk, Paroubek (nájezd). Rozhodčí: Kučera – Bernard, Jelínek. Vyloučení: 9:3.

1. Sp. Příbram 14 11 2 1 0 90:39 38
2. Poděbrady 14 11 1 1 1 91:47 36
3. Sedlčany 14 10 0 1 3 86:54 31
4. Roudnice B 15 8 0 1 6 73:66 25
5. Kutná Hora B 15 6 2 1 6 67:64 23
6. Kladno 88 15 7 0 1 7 72:74 22
7. Dobříš 14 4 1 1 8 49:62 15
8. Benátky B 14 3 1 0 10 39:61 11