Hokejový turnaj O pohár ředitele Sportovních zařízení města Příbram má odehránu další porci zápasů.

Tybys – Radětice 12:7 (7:4) Nacházel 3, Arbes 3, Vach 3, Zbránek 2, Myslík – hosté nehlásili.
Halex – Kaspo 1:6 (1:3). Na vedoucí branku Halexu odpověděli hosté tím nejlepším možným způsobem, když ještě do přestávky skóre otočili. Ve druhém poločase pak náskok zvýšili. Branky: Sedláček – Vaněk 2, Sýkora 2, Binar, Lorenc.
Tybys – Sedláček/Kärcher 6:7 (3:3). V dramatickém utkání se ujali domácí brankou Vondrušky. Z následného útoku Sedláček vyrovnal. Tybys se dostal znovu do vedení zásluhou Jiráčka a Nacházela. Hosté však stačili do přestávky vyrovnat. Ve druhém poločase se mužstva tahala o vedení a štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Sedláčkovců. Branky: Dvořák 2, Kálal, Nacházel, Jiráček, Vondruška – Staněk 2, Sedláček 2, Vandas, Čanda, Perďoch.
Radětice – Kaspo 1:4 (0:3). O osudu utkání rozhodl první poločas, kdy hosté získali tříbrankový náskok, který udrželi i ve druhém poločase. Branky: P. Fiala – Faktor, Vaněk, Mazour, J. Sýkora.
Pneuservis Hajný – Halex 9:6 (5:1). Mužstvo pneuservisu získalo v prvním poločase dostatečný náskok, který i přes velký finiš Halexu udrželo. Branky: Fröhlich 3, Holeček 2, Ernst, Hrdina, Hajný, Kabíček – Prokop 2, P. Sedláček, Schneeberger, Pidlo, Vl. Chyba.

1. Kaspo Příbram⋌ 7 5 1 1 33:13 11
2. Pneuservis Hajný ⋌7 5 0 2 37:20 10
3. Sedláček/Kärcher ⋌7 4 1 2 31:32 9
4. Tybys Příbram ⋌5 3 1 1 38:19 7
5. Radětice⋌10 2 1 7 31:54 5
6. Halex Příbram⋌8 1 0 7 25:57 2

Také na sedlčanském zimním stadionu pokračovaly boje v tamních dvou ligách.

1. liga
Domino – Draci 2:2, Příčovy – Blackmilk 3:3, Tatran Stars – Olbramovice 4:2, Matadores – Nový Knín 4:3, Bugsy bar – Domino 1:3.
12. Bugsy bar ⋌12 0 0 12 16:57 0
Nejbližší zápas – pátek 21.45: Nový Knín – Draci.

2. liga
Solopysky – Neveklov 6:4, Křepenice – Stros 9:5, Rumola – Drásov 5:0.
11. HC Citroën Drásov ⋌12 1 1 10 15:39 3
Nejbližší zápasy – středa 20.15: Stros – Solopysky, pátek 18.15: Rožmitál – Kňovice, 20.00: Drásov – Křepenice.