HC Radětice – Tybys 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)

Mužstvo hostí na rozjeté Radětice nestačilo, když celé utkání byli lepší domácí. Vedoucí tým tabulky korigoval výsledek až pár minut před závěrečnou sirénou.

Branky: Dalas 3, Burian 2, Martin Pilecký, Jonák – Kálal. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:0. Rozhodčí: Bernard, Kiss.

HC ZAT Podlesí – Kaspo Příbram 1:7 (1:2, 0:4, 0:1)

Hráči Kaspa rozhodli o osudu utkání ve druhé třetině, kdy si vypracovali pětibrankový náskok. Poslední dějství už zvrat nepřineslo.

Branky: Palivec – T. Sýkora 3, Mazour 2, Tichý, J. Sýkora. Vyloučení: 1:2. Rozhodčí: Bernard, Kiss.

Kaspo Příbram – Mistake 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)

Také ve druhém zápase si Kaspo zajistilo body už před druhou přestávkou. Týmu Mistake dvě trefy v závěrečných minutách stačily pouze ke snížení hrozivého skóre.

Branky: Faktor, Valta, Kubík, Lorenc, Vaněk – Pecka, Vitásek. Vyloučení: 1:2. Rozhodčí: Kolář, Jelínek

Sedláček Kärcher – HC ZAT Podlesí 1:10 (1:5, 0:3, 0:2)

Jednoznačné vítězství hostů, kteří sedláčkovce přehráli ve všech směrech.

Branky: Švehla – Kopec 2, Janát, Vošmik, Palivec, Sadílek, Doležal, Rampa, Náprstek, Peškař. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Rozhodčí: Kolář, Jelínek.

T-HC Bohutín – HC Radětice 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)

Dělba bodů je spravedlivým vyjádřením sil obou mužstev. V závěrečné třetině se snažila obě mužstva strhnout vítězství na svou stranu, ale zůstalo jen u snahy.

Branky: Šrajn 2 – Jonák, Hauer. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Rozhodčí: Ručka.

1. Kaspo Příbram 14 10 1 3 51:21 21
2. Tybys 12 9 1 2 52:40 19
3. Radětice 15 6 4 5 55:41 16
4. Podlesí 14 6 1 7 45:55 13
5. Bohutín 13 5 2 6 36:40 12
6. Mistake 14 5 1 8 34:40 11
7. Sedláček 14 2 0 12 41:77 4