Hokejisté předvedli neuvěřitelný zkrat

Příbram/ Takový obrat v neprospěch domácích hokejistů, jaký byl k vidění v sobotu při zápase pátého kola Krajského přeboru mužů, asi nikdo z fanoušků a funkcionářů HC Příbram nepamatuje. Přestože příbramští hokejisté vedli ve 14. minutě už 5:1, nakonec prohráli.

13.10.2008

HC PříbramFoto: Deník

HC Příbram – Kr. Dvůr 5:6 (5:2, 0:2, 0:2)

Zápas s nedalekým Královým Dvorem chtěli příbramští hokejisté rozhodnout rychlými góly. Přestože je dokázali nastřílet, nakonec jim to očekávané vítězství nepřineslo.

Skóre v neprospěch hostů narůstalo děsivou rychlostí. Ve třetí minutě otevřel účet Trč a o tři minuty později už to bylo 3:0 po gólech Bauera a Hraly. Když přidal Hrala ve 12. minutě čtvrtý gól, vypadalo to na jednoduchý zápas.

Pak hosté dokázali snížit, ale Mikeska okamžitě vrátil Příbrami čtyřbrankový náskok na 5:1. Nikdo v tu chvíli netušil, že právě vstřelil poslední branku domácích.

Od této chvíle totiž proměňovali své šance už jen hosté. Krůček po krůčku dotahovali manko, ve 46. minutě vyrovnali a sedm minut před koncem vstřelili rozhodující gól.

Branky: 3. Trč (Anděl), 5. Bauer (Hájek), 6. Hrala (P. Kozelka), 12. Hrala, 14. Mikeska (Hájek, Hrala) – 13. Rákosník (Klimeš, Šnaider), 17. Pichlík (Matula), 25. Matula (Najman), 32. Najman (Pichlík, Matula), 46. Pudkovský (Hamada, Cíjka), 53. Najman (Matula). Rozhodčí: Čáp – Oppl, Červinka. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Střely: 23:26 (7:9, 11:9, 5:8). Diváci: 91.

HC Příbram: Simer – H. Tylich, M. Kozelka, Tecl, Horáček, Valášek, P. Kozelka, Flieger – Komínek, Anděl, Trč – Hrala, Mikeska, Hájek – Pejsar, Peterka, Bauer – P. Tylich, Staňo, Jobek.

K dalšímu zápasu jedou příbramští hokejisté v neděli do Kutné Hory.