UHK LEV Slaný - HC Příbram 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

Domácí hráči přečkali úvodní tlak Příbrami a když jim hosté dali příležitost v podobě přesilové hry pět na tři, poprvé skórovali. Na 2:0 pak zvyšovali ve 12. minutě. Po této vstřelené brance však začali hrát velice nedisciplinovaně. Hosté toho nemohli dlouho využít, ale přeci jenom svojí bojovností začali naklánět misky vah na svou stranu a čtyřmi góly skóre otočili na 2:4. Když v 55. minutě využil Bauer svého úniku, zdálo se být rozhodnuto. Domácí však využili přesilovou hru a v 59. minutě snížili na rozdíl jedné branky – 3:4. V samotném závěru se jim naskytla ještě jedna příležitost znásobená power play. Hosty mohl uklidnit Hrala, ale odkrytou branku z velkého úhlu minul a tak dal velkou příležitost domácím. Ti však poslední šanci nedokázali využít.

Branky: 9. Průcha (Málek), 12. Hybš (Lacina), 59. Řehoř (Málek) - 16. Vaněk (Trč), 35. Peterka, 52. Hrala (Mikeska), 55. Bauer (Tecl). Vyloučení: 16:10. Využití: 2:2. Střely: 23:33 (11:6, 6:17, 6:10). Rozhodčí: Doubek - Hrčka, Beneš. Diváci: 60.

HC Příbram: Simer - H. Tylich, M. Kozelka, Tecl, Horáček, Vaněk, P. Kozelka, Hochmann - Staňo, Bauer, Trč - Hrala, Mikeska, Jobek - Pejsar, Peterka, Valášek - Flieger.