HC Jesenice - HC Příbram 2:8 (1:3, 1:2, 0:3)

Hosté se poprvé trefili až po čtrnácti minutách. Pak ale dokázali za 63 vteřin přidat druhou branku a půl minuty před první sirénou i třetí.

Domácí však ožili gólem do šatny, na který navázali v úvodu druhé třetiny. Drama odvrátil před polovinou zápasu Vaněk a tři vteřiny před koncem druhé třetiny Peterka.

Příbram vedla 5:2 a v poslední části si s přehledem náskok hlídala. I ve třetí třetině pak dokázala kromě zásahů Mikesky a Valáška znovu skórovat v poslední minutě. Půl minuty před koncem zápasu dovršil skóre Mácha.

Branky: 20. Voháňka, 22. Vítek - 15. Vokatý (Komínek), 16. Valášek (Mácha), 20. Mácha (Valášek), 30. Vaněk (Mikeska), 40. Peterka (Staňo, M. Kozelka), 52. Valášek (Mácha), 60. Mácha (Tecl, Hájek). Rozhodčí: Formánek - M. Kučera, Kadlec. Vyloučení: 12:10. Využití: 0:2. Střely: 20:33 (7:11, 6:13, 7:9). Diváci: 34.

HC Příbram: Simer - Vokatý, H. Tylich, Tecl, Horáček, M. Kozelka, Vaněk, Pinka - Komínek, Mikeska, Trč - Valášek, Mácha, Hájek - Bauer, Peterka, Pejsar - Flieger, Staňo.