Žákovská hokejová liga

Tento víkend příbramští ligoví hokejisté hráli proti Jindřichovu Hradci a body si rozdělili smírně, i když pro Příbram to byla spíš ztráta.

9. třída: Jindřichův Hradec - Příbram 6:1 (1:0, 2:0, 3:2) branka: Novák (Císař). Velké množství nevyužitých gólových šancí na straně Příbrami a vysoká produktivita, spolu s výborným výkonem domácího brankáře, rozhodly o vysoké porážce.

8. třída: Jindřichův Hradec - Příbram 4:8 (0:3, 3:4, 1:1) branky: Neliba (Konečný), Szabo (Hyspecký), Hyspecký (Konečný), Konečný (Neliba), Šír (Hyspecký, Kessl), Červenka (Konečný), Szabo, Konečný (Neliba). Osmá třída získala v úvodu zápasu náskok, který udržela po celý zápas, a
zaslouženě vyhrála.

7. třída: Příbram - Jindřichův Hradec 7:2 (4:1, 1:0, 2:1) branky: Jobek (Kadlec A.), Martínek (Jobek), Jobek (Kadlec A.), Martínek, Anděl (Císař), Martínek (Šanda), Jobek. Sedmáci hosty moc k puku nepustili, ale vpředu to lehké neměli. Hosté urputně bránili a občas dokázali i pozlobit. Navíc se zdá, že sedmáci si konečně našli ve svých řadách brankáře.

6. třída: Příbram - Jindřichův Hradec 2:3 (0:2, 1:1, 1:0) branky: Vach (Topič), Vach (Topič). Kluci měli ohromnou smůlu. Prohrávali už 0:3, ale dokázali se zmobilizovat a na soupeře tlačili. Bohužel, v závěru šli do třech a ze závěrečného tlaku a šance na vyrovnání sešlo.

5. třída: Kladno - HC Příbram 8:5 (5:2, 0:3, 3:0) branky: Polívka 2 (Furch 2), Beneš (Polívka), Neuberger (Beneš), Uhlík. Kluci v 1. třetině hodně podcenili soupeře a Kladeňáci nejsou z těch, kteří by toho nedokázali využít. Ve druhé třetině ovšem domácí nestačili koukat. Naši kluci výborně bruslili, přihrávali, stříleli a s velkým nasazením a bojovností dokázali vyrovnat. V poslední třetině jim ale došly síly. Zvláště těm, kteří hráli den před tím za šesťáky.

4. třída: Kladno - HC Příbram 12:2 (4:1, 4:1, 4:0) branky: Šmatlák 2. V tomto zápase se čekalo "vraždění neviňátek". Za Příbram nastoupili ke svému prvnímu mistráku ve velkém hokeji i prvňáci a druháci a ještě navíc jen na dvě pětky. V 1. třetině byla nevyzrálost hodně vidět, ale pak se rozjížděli a hodně toho dohnali bojovností. Ačkoliv výsledek vypadá jako výprask, vysloužili si od trenérů i diváků pochvalu. Zvláště za bojovnost.

HC Příbram pořádá nábor mladých hokejistů. Přijďte již tuto sobotu v 15.15 hodin a v neděli v 15 hodin na Zimní stadion v Příbrami. Pro začátek potřebujete jen brusle, rukavice a chuť naučit se bruslit. Více informací na webových stránkách HC Příbram www.hcpribram.cz nebo na
telefonním čísle 605 267 111 či na adrese jcisar@email.cz.