Zápasy se hrály na 3x10 minut, za faul následovalo trestné střílení (bez vyloučení).

Po krátkém rozbruslení nastoupily do prvního utkání Lvice a FC Příčovy. Oba týmy předvedly bojovnou hru, během které se ale střelecky dařilo hlavně Lvicím, které zvítězily 5:1.

V dalším utkání již nastoupily i Stračenky, které sehrály své první utkání s týmem FC Příčovy. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale pak už se projevila přeci jen větší zkušenost Stračenek, které vyhrály 6:1. V utkání měly Příčovy možnost dvou trestných nájezdů, které ale brankářka Stračenek kryla.

V posledním utkání turnaje na sebe narazily Lvice a Stračenky a rozdaly si to o konečné vítězství v turnaji. Zápas začal skvěle pro Lvice, které během první třetiny vstřelily tři branky. To ale Stračenky nepoložilo a tlačily se stále častěji před branku Lvic. Odměnou jim bylo ve druhé třetině snížení na 1:3 a ve třetí třetině na rozdíl jediné branky - 2:3. Během závěrečného náporu Stračenek se už kromě několika neproměněných šancí nic nestalo, a tak v turnaji zvítězilo družstvo Lvic z Dublovic.

LVICE DUBLOVICE - FC PŘÍČOVY 5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
Branky: Jitka Čermáková, Romana Čermochová, Jitka Macháčová, Petra Chomátová, Stáňa Čejdová - Tereza Kalašová. Na nájezdy 0:1 (branka: Kalašová).

FC PŘÍČOVY - STRAČENKY SEDLČANY 1:6 (0:0, 0:3, 1:3)
Branky: Renata Grínová - Eliška Chaloupková 3, Zuzka Susserová, Lucka Moulíková, Nikola Nováková. Na nájezdy 0:1 (branka: Moulíková).

STRAČENKY SEDLČANY - LVICE DUBLOVICE 2:3 (0:3, 1:0, 1:0)
Branky: Lucka Moulíková, Lenka Kortánková - Stáňa Čejdová, Marcela Spilková, Petra Chomátová. Bez nájezdů.

Nejlepšími hráčkami turnaje byly vyhlášeny: Eliška Chaloupková (Stračenky), Lenka Hájková (Lvice) a Renata Grínová (FC Příčovy).

Pořadí v turnaji :
1. Lvice Dublovice 2 2 0 0 8:3 4
2. Stračenky Sedlčany 2 1 0 1 8:4 2
3. FC Příčovy 2 0 0 2 2:11 0

Zúčastněné týmy žen děkují všem divákům a sponzorům za jejich podporu a těší se na další sportovním setkání.