Cerhovice přehrály Obecnici a lídr soutěže HK Příbram A utrpěl první porážku. Dále řídící komise meziokresního přeboru kontumovala výsledek 5. kola Hořovice – HK Příbram B 5:0.

Cerhovice - Obecnice 5:3 (3:0, 2:1, 0:2)

Po jasném vedení Cerhovic po první třetině se Obecnice zvedla a mocně dotahovala. Ani závěrečný finiš však bodový zisk hostům nepřinesl.
Branky: Kočí 2, Vaněk, Šmerda, Machálek – Větrovský, Tylich, T. Střeska. Rozhodčí: Kučera, Kolář

Hořovice – HK Příbram A 6:3 (1:1, 3:0, 2:2)

Utkání bylo přeloženo na hořovický zimní stadion, který není krytý, což vyhovovalo domácímu celku. Po vyrovnané první třetině však hosté nezachytili tlak domácích a třikrát inkasovali. Závěrečná třetina byla z pohledu hostí vyrovnaná, ale neproměněné šance jim připravili první prohru v soutěži.
Branky: Hoch 2, Čech, Krejzlar, Lébr, Daněk – Abrhám sen. 2, Charvát. Rozhodčí: Kučera, Kolář

1. HK 99 Příbram A 7 6 0 1 40:20 12
2. Spartak Hořovice 5 4 0 1 27:14 8
3. HK 99 Příbram B 6 2 0 4 21:21 4
4. Slavoj Obecnice 6 2 0 4 18:25 4
5. Sokol Cerhovice 6 1 0 5 16:42 2