Pohár neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Sedlčanech pokročil již ke své druhé polovině.

1. ligaK prvenství jsou i nadále nejblíže hráči Matadores. V první lize drží tříbodový náskok před Tatran Stars, kteří se zapotili s příčovskými Kačery.

Olbramovice – Bugsy bar 4:0, Příčovy – Tatran Stars 1:2, Chlum – Matadores 1:8, Nový Knín – Old Boys 3:6, Blackmilk – Štětkovice 3:3.

12. Bugsy bar ⋌11 0 0 11 15:54 0

Nejbližší zápasy – pátek 18.15: Příčovy – Blackmilk, 20.00: Tatran stars – Olbramovice, 21.45: Matadores – Nový Knín, neděle 18.15: Bugsy bar – Domino.

2. liga
Ani ve druhé lize se na čele situace nijak nezměnila. Dvojice Zvírotice, Rožmitál utíká ostatním. O třetí „barážovou“ příčku bude bojovat trio týmů.

Solopysky – Křepenice 8:3, Stros – Rumola 3:6, Rožmitál – Rovina 7:1, Drásov – Kňovice 3:3, D. Dušníky – Zvírotice 1:4.

11. HC Citroën Drásov ⋌11 1 1 9 15:36 3

Nejbližší zápasy – sobota 16.30: Solopysky – Neveklov, 18.15: Křepenice – Stros, neděle 16.30: Rumola – Drásov.

Hobby liga O pohár ředitele Sportovních zařízení města Příbram pokračovala pěti duely.

Sedláček/Kärcher – Pneuservis Hajný 4:3. V dramatickém utkání se ujali vedení hosté, ale domácí hráči vývoj utkání otočili. V závěrečném finiši však hosté na remízu nedosáhli. Branky: Perďoch 2, Sdláček, Švehla – Hrdina, Kabíček, Holeček.

Halex Příbram – Radětice 3:7 (1:3). O vítězství Radětic se rozhodlo až ve druhém poločase. Hokejisté Halexu mocně finišovali, ale hosté drama nepřipustili. Branky: Vitásek 2, Rázga – Pavel Fiala 2, M. Fiala, Jonák, Hauer, Brajcha, Kelco.

Kaspo Příbram – Tybys 3:3 (1:1). Z počátečního náporu vytěžili domácí pouze jedinou branku z hole Faktora. Hosté pak Zbránkem a Kálalem skóre otočili. Ve druhém poločase se podařilo Novotnému vyrovnat. Po několika vteřinách však Jiráček poslal hosty znovu do vedení. V mocném finiši se podařilo Faktorovi vyrovnat. Branky: Faktor 2, Novotný – Zbránek, Kálal, Jiráček. Rozhodčí: Ručka.

Pneuservis Hajný – Kaspo Příbram 2:1 (0:0). Ve vyrovnaném utkání se přiklonilo štěstí ve druhém poločase na stranu domácího celku. Branky: Štětka, Gabíček – Chlas– ták. Rozhodčí: Ručka.

Sedláček/Kärcher – Radětice 4:0 (2:0). Stále zlepšující se mužstvo sedláčkovců si po zásluze poradilo s oslabenými Raděticemi. Branky: Perďoch 2, Vandas, M. Sedláček. Rozhodčí: Hornáček.

1. Pneuservis Hajný ⋌6 4 0 2 28:14 8
2. Kaspo Příbram⋌5 3 1 1 23:11 7
3. Sedláček/Kärcher ⋌6 3 1 2 24:26 7
4. Tybys Příbram ⋌3 2 1 0 20:5 5
5. Radětice ⋌8 2 1 5 23:38 5
6. Halex Příbram ⋌6 1 0 5 18:42 2